پیش بازی دیدار اسپارتا پراگ و لیورپول

پیش بازی دیدار اسپارتا پراگ و لیورپول

زمان برگزاری:17/12/1402

ساعت برگزاری: 21:15

ورزشگاه: جنرال ارنا

داور مسابقه: سانچز مارتینز

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ اروپا

اسپارتاپراگ جمهوری چک:

پیش‌ به سوی جاودانه شدن؟

پیش بازی دیدار اسپارتا پراگ و لیورپول

بازی های اخیر اسپارتاپراگ جمهوری چک

اسپارتا، باشگاه حرفه‌ای فوتبال در لیگ برتر جمهوری چک است که در شهر پراگ در کشور جمهوری چک قرار دارد. اسپارتا پراگ موفق‌ترین باشگاه جمهوری چک است، اسپارتا پراگ رکورد دار قهرمانی در لیگ برتر جمهوری چک و جام حذفی جمهوری چک است؛ اسپارتا پراگ 36 عنوان قهرمانی لیگ دارد که 12 عنوان آن مربوط به پس از استقلال جمهوری چک در سال 1993 است. آن‌ها 27 بار هم فاتح جام حذفی کشور شده‌اند که 6 مرتبه آن پس از تشکیل کشور جمهوری چک است. این باشگاه همچنین دو بار قهرمان سوپر جام جمهوری چک شده است. اسپارتا در فصل جاری نیز عملکرد خوبی داشته است و با کسب 60 امتیاز صدرنشین لیگ برتر جمهوری چک است و شانس اول قهرمانی لقب دارد.

اسپارتا پراگ در اخرین دیدار خود به مصاف اسلاویا پراگ رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. اسلاویا پراگ در این دیدار تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و عملکرد خوبی در خط حمله نداشته است.

آمار و ارقام اسپارتاپراگ جمهوری چک

تیم اسپارتا پراگ در هشت دیدار خود در لیگ اروپا، 4 پیروزی، 3 شکست و 1 تساوی بدست اورده است و به جمع شانزده تیم پایانی لیگ اروپا راه پیدا کرده است.

تیم اسپارتا پراگ در خط حمله به رهبری هراسلین و بیرمانچویچ 15 گل به ثمر رسانده است, تیم اسپارتاپراگ در خط دفاع نیز 11 گل دریافت کرده است. تیم اسپارتاپراگ موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و شرایط خوبی در جدول ندارد.

بازی پیشرو

اسپارتا پراگ در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، میزبان تیم لیورپول قدرتمند در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران اسپارتا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و امید های خود برای صعود را افزایش دهند.

لیورپول انگلیس:

لک لک ها بدنبال قهرمانی اروپایی

بازی های اخیر لیورپول انگلیس

لیورپول با هدایت یورگن کلوپ قهرمانی لیگ برتر،جام حذفی انگلیس ،جام اتحادیه انگلیس، لیگ قهرمانان اروپا، سوپرجام انگلیس و اروپا و قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها را تجربه کرده است و تنها جام باقیمانده برای وداع باشکوه با لیورپول، قهرمانی در لیگ اروپا است. لیورپول با هدایت یورگن کلوپ در سال 2015 به فینال لیگ اروپا راه پیدا کرد اما با قبول شکست برابر سویا، دست لک لک ها از جام قهرمانی کوتاه ماند، لیورپول پس از چندین فصل حضور در لیگ قهرمانان، فصل جاری به لیگ اروپا بازگشته است تا یک جام دیگر به ویترین خود اضاف کند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل لیورپول در این دیدار توسط داروین نونیز در دقیقه 99 به ثمر رسیده است.!

امار و ارقام لیورپول انگلیس

تیم لیورپول در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ اروپا، چهار پیروزی و دو شکست بدست اورده است، لیورپول بالاتر از تولوز فرانسه به عنوان تیم اول، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم لیورپول در خط حمله به رهبری صلاح و ژوتا 17 گل به ثمر رسانده است و چهارمین خط حمله برتر لیگ اروپا را در اختیار دارد. تیم لیورپول در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. تیم لیورپول موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ اروپا شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، میهمان تیم اسپارتا پراگ در ورزشگاه جنرال آرنا کشور جمهوری چک است. هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار کار خود را برای صعود راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی اسپارتا پراگ 3-4-3

جنسن_ویتیک_پاناک_کریچی_پرسیادو_کایرینن_لاچی_راینش_بیرمانچویچ_هراسلین و جان کوختا

غایبین:

پاولکا_پسک_ویندهیم

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_سیمیکاس_گومز_اندو_الیستر_کلارک_دیاز_کایده‌گوردون و گاکپو

غایبین

ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_ارنولد_الیسون_جونز_ژوتا_گراونربرخ_دوآک_کونور_جونز_صلاح (احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر تنها در دو دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. یک دیدار با پیروزی تیم لیورپول و یک دیدار دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی لیورپول

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P