پیش بازی دیدار اسپانیا و آلمان

پیش بازی دیدار اسپانیا و آلمان

زمان برگزاری: 15/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: ام اچ پی آرنا

داور مسابقه: آنتونی تیلور

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی اسپانیا:

گام بلند ماتادور ها برای قهرمانی

پیش بازی دیدار اسپانیا و آلمان

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا با هدایت لوئیس دلافوئنته و نبوغ ستارگان جوان(ویلیامز و یامال) رقبای خود را یکی پس از دیگری از پیشروی برداشته است و تبدیل به مدعی اصلی قهرمانی شده است. تیم ملی اسپانیا در حال ساخت یکی از بهترین نسل های تاریخ خود است. ستارگان جوان اسپانیا هواداران فوتبال اسپانیا را امیدوار به جام جهانی 2026 کرده اند و بسیاری از کارشناسان فوتبال اسپانیا اعتقاد دارند در صورت رسیدن گاوی و رهایی از بند مصدومیت تیم ملی اسپانیا در جام جهانی و جام ملت های دوره بعد بی رقیب خواهد بود!.

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف گرجستان رفت و با نتیجه پرگل 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای اسپانیا در این دیدار توسط رودری،رویز،اولمو و نیکو ویلیامز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، چهار پیروزی متوالی بدست اورده است و خود به جمع هشت تیم برتر رقابت ها رسانده است.

تیم اسپانیا در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد. تیم اسپانیا در خط دفاع تنها 1 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع مسابقات را در اختیار دارد. اونای سیمون سنگربان با تجربه تیم ملی اسپانیا، سه کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است و در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی المان در شهر اشتوتگارت خواهد رفت. هواداران اسپانیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یکی از رقبای اصلی خود در راه قهرمانی را از گردونه مسابقات خارج کنند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی آلمان:

میزبان قصد کنار رفتن از جام ندارد!

بازی های اخیر تیم ملی آلمان

تیم ملی آلمان با هدایت ناگلزمن و درخشش ستاره جوان خود(جمال موسیالا) و حمایت هواداران پرشور خود نتایج خوبی در جام ملت های اروپا بدست اورده است. جام ملت های 2024 بهترین عملکرد تیم ملی المان از سال 2014 بوده است و هواداران خود را امیدوار به اینده کرده است. تیم ملی المان در شرایطی خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کرده است که میانگین سنی ژرمن ها برای جام جهانی و جام ملت های پیشرو بالا رفته است و بسیاری از ستارگان المان از جمله،تونی کروس،نویر و گوندوغان اخرین جام ملت های خود را تجربه میکنند و هواداران امیدوار هستند با جام قهرمانی از اخرین بازماندگان نسل طلایی فوتبال المان وداع کنند.

تیم ملی آلمان در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی دانمارک رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای المان در این دیدار توسط موسیالا و هاورتز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی آلمان

تیم ملی آلمان در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، سه پیروزی و یک تساوی بدست اورده است و خود را به مرحله یک چهارم نهایی رسانده است.

تیم آلمان در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله مسابقات را در اختیار دارد. تیم آلمان در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و شرایط خوبی در جدول دارد. مانوئل نویر سنگربان با تجربه تیم ملی آلمان، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی آلمان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، میزبان تیم ملی اسپانیا در ورزشگاه ام اچ پی آرنا است. هواداران المان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

سیمون_نورمند_لاپورت_کارواخال_کوکورلا_رویز_پدری_رودری_یامال_ویلیامز و آلوارو موراتا

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی آلمان 4-2-3-1

نویر_تاح_رودیگر_کیمیش_داوید‌رام‌‌_گوندوغان_کروس_اندریچ_فریتز_موسیالا و کای هاورتز

غایبین

ندارد

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 8 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی اسپانیا 3 پیروزی و سهم تیم ملی آلمان نیز 1 پیروزی بوده است. 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P