پیش بازی دیدار اسپانیا و ایتالیا

پیش بازی دیدار اسپانیا و ایتالیا

زمان برگزاری: 31/3/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ولتینس آرنا

داور مسابقه: اسلاوکو وینچیچ

هفته دوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه B

تیم ملی اسپانیا:

ماتادور های شگفت انگیز!

پیش بازی دیدار اسپانیا و ایتالیا

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا با هدایت لوئیس دلافوئنته  روز های خوبی را پشت سر میگذارد و هواداران خود را بسیار امیدوار کرده است. ایتالیا با قهرمانی در لیگ ملت های اروپا برای رقبای خود در جام ملت های اروپا خط و نشان کشیده است و پیروزی پرگل در گام اول برابر کرواسی روحیه تیم را بالا برده است. کرواسی درجام ملت ها با میانگین سنی 26 سال تیم جوانی در اختیار دارد و لامال با 16 سال  سن یک رکورد درخشان در تاریخ مسابقات یورو به ثبت رسانده است.

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف کرواسی رفت و با نتیجه پرگل 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای اسپانیا در این دیدار توسط موراتا،کارواخال و رویز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی، 1 شکست و 1 تساوی به دست‌ آورده است. تیم ملی اسپانیا با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر، در صدر جدول گروه قرار گرفته است.

اسپانیا در خط حمله(رقابت های یورو) 3 گل به ثمر رسانده است. اسپانیا در خط دفاع نیز گل دریافت نکرده است، اونای سیمون سنگربان با تجربه تیم اسپانیا موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در دومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف ایتالیا خواهند رفت. هواداران تیم اسپانیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صعود و صدرنشینی خود در گروه دوم مسابقات را قطعی کنند.

تیم ملی ایتالیا:

دو روی متفاوت آتزوری در مسابقات!

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

تیم ملی ایتالیا اخرین مرتبه در سال 2014 به مسابقات جام جهانی صعود کرده است و دو دوره گذشته مسابقات را به دلیل شکست در مسابقات پلی اف از دست داده است. تیم ملی ایتالیا برخلاف مقدماتی جام جهانی، روز های خوبی در جام ملت های اروپا پشت سر میگذارد. ایتالیا در شرایطی جام ملت های 2020 را بدست اورده است که شانس زیادی برای قهرمانی نداشته است و در سال 2024 داستان برای آنها یک مرتبه دیگر تکرار شده است. تیم ملی ایتالیا در چند دهه اخیر ستاره بزرگی در ترکیب خود نداشته است و از ترکیب درخشان سالهای پیش فاصله گرفته است اما همچنان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در اروپا به شمار میروند!.

تیم ملی ایتالیا در اخرین دیدار خود به مصاف آلبانی رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای ایتالیا در این دیدار توسط باستونی و بارلا ستارگان تیم اینتر میلان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایتالیا

تیم ملی ایتالیا در پنج مسابقه اخیر خود 4 پیروزی و 1 تساوی به دست‌ آورده است. تیم ملی ایتالیا با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم جدول گروه قرار گرفته است.

ایتالیا در خط حمله(رقابت های یورو) 2 گل به ثمر رسانده است . ایتالیا در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است دوناروما سنگربان و کاپیتان تیم ایتالیا موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایتالیا در دومین و حساس ترین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف اسپانیا خواهند رفت. هواداران تیم ایتالیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول گروه را بدست آورند و صعود خود را به مرحله حذفی نیز قطعی کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

سیمون_نورمند_ناچو_کارواخال_کوکوریا_رویز_پدری_رودری_یامال_ویلیامز و آلوارو موراتا

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی ایتالیا 4-3-3

دوناروما_باستونی_کالافیوری_‌دی‌مارکو_دی‌لورنزو_جورجینیو_فراتسی_بارلا_کیزا_پلگرینی و اسکاماکا

غایبین

ندارد

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 18 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی اسپانیا 6 پیروزی و سهم تیم ملی ایتالیا نیز 6 پیروزی بوده است. 6 دیدار  دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P