پیش بازی دیدار اسپانیا و ایتالیا

پیش بازی دیدار اسپانیا و ایتالیا

پیش بازی دیدار اسپانیا و ایتالیا

__ ___ ___ ___

تیم ملی اسپانیا:

چالش بزرگ خسوس فوئنته!

 

 

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

پس از انتخاب خسوس فوئنته به عنوان سرمربی جدید لاروخا، انتقاد های زیادی از طرف هواداران و کارشناسان فوتبال اسپانیا به فدراسیون فوتبال اسپانیا انجام شد. شکست سنگین اسپانیا مقابل اسکاتلند آتشم خشم هواداران را افزایش داد و هواداران خواهان برکناری زود همگام سرمربی خود شدند.تیم ملی اسپانیا با هدایت لوئیس انریکه موفق شد بالا تر از پرتغال در رتبه اول قرار بگیرد و برای دومین مرتبه متوالی راهی چهار تیم برتر رقابت ها شود،خیوس فوئنته حالا فرصت بزرگی‌ دارد که با قهرمانی نگاه هارا به سمت خود خیره کند.

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی اسکاتلند رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد! اسپانیا در این دیدار تنها 3 شوت روانه چارچوب حریف خود کرد.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب یک پیروزی،یک تساوی و سه شکست شده است.

اسپانیا در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است، اسپانیا در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در مرحله نیمه‌ نهایی لیگ ملت های اروپا به مصاف ایتالیا در کشور هلند خواهد رفت، هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار برای دومین مرتبه متوالی راهی دیدار پایانی شوند.

 

 

 

تیم ملی ایتالیا:

جان تازه در رگ‌ های آتزوری

 

 

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

نبود ایتالیا در جام جهانی شوک سنگینی بر پیکر هواداران و فوتبالدوستان ایتالیایی بود، ایتالیا با هدایت روبرتو مانچینی موفق شد پس از سالها بر سکوی قهرمانی یورو تکیه بزند اما تنها چند ماه بعد با شکست غیرمنتظره مقابل مقدونیه شمالی از حضور در جام جهانی بازماند! عملکرد درخشان در مرحله گروهی لیگ ملتهای اروپا و حضور مجدد در جمع چهار تیم پایانی مجدد نگاه هارا به سمت مانچینی برای یک قهرمانی دیگر خیره کرده است. ایتالیا در مرحله گروهی موفق شد بالاتر از المان و انگلیس در جایگاه اول قرار بگیرد و برای دومین دوره متوالی راهی نیمه نهایی شود.

ایتالیا در اخرین دیدار خود به مصاف مالت رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای ایتالیا توسط رتگی و پسینا به ثمر رسیده است.

ایتالیا در پنج دیدار خود‌ 3 پیروزی و 2 شکست به دست اورده است،

ایتالیا در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده اند, لاجوردی پوشان در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده اند و در دو مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

ایتالیا در مرحله نیم نهایی لیگ ملت های اروپا به مصاف اسپانیا خواهد رفت،هواداران تیم ملی ایتالیا امیدوار هستند با پیروزی برابر اسپانیا، انتقام شکست دوره گذشته را از ماتادور ها بگیرند و به فینال صعود کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

سیمون_نورمند_لاپورته_کارواخال_البا_گاوی_زوبیمندی_رودری_آسنسیو_اولمو و الوارو موراتا

غایبین

پدری

 

 

ترکیب احتمالی ایتالیا 3-5-2:

دوناروما_اسکالوینی_باستونی_دیمارکو_وراتی_بارلا_جورجینیو_دی‌لورنزو_کیزا_پلگرینی و متئو رتگی

غایبین:

ندارد

 

 

 

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در 17 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی اسپانیا 5 پیروزی و سهم تیم ملی ایتالیا نیز 6 پیروزی بوده است. 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اسپانیا و ایتالیا
P