پیش بازی دیدار اسپانیا و فرانسه

پیش بازی دیدار اسپانیا و فرانسه

زمان برگزاری: 19/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: آلیانس آرنا

داور مسابقه: اسلاوکو وینچیچ

مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی اسپانیا:

گام بلند ماتادور ها برای قهرمانی

پیش بازی دیدار اسپانیا و فرانسه

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

نتایج درخشان تیم ملی اسپانیا همچنان در یورو ادامه دارد. لاروخا با هدایت دلافوئنته بهترین تیم جام ملت های اروپا لقب گرفته است و تنها دو گام تا قهرمانی اروپا فاصله دارد. پیش از آغاز مسابقات جام ملت های اروپا اسپانیا شانس چهارم قهرمانی لقب گرفته بود اما پیروزی های پیاپی و مقتدرانه، ماتادور ها را تبدیل به شانس اول قهرمانی در اپدیت جدید کرده است. قهرمان لیگ ملت های اروپا با سرمربی جدید خود تنها 2 دیدار شکست خورده است و هواداران فوتبال اسپانیا امیدوار هستند جام ملت های اروپا را به عنوان دومین قهرمانی با سرمربی 63 ساله خود بدست آورند.

ستاره سابق رم به آتالانتا پیوست

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف المان رفت و با نتیجه 1-2 به پیروزی رسیده است. گلهای اسپانیا در این دیدار توسط اولمو و مرینو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در پنج دیدار خود در جام ملت های اروپا، پنج پیروزی (چهار برد وقت های قانونی) متوالی بدست اورده است و خود به جمع چهار تیم برتر رقابت ها رسانده است.

تیم اسپانیا در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد. تیم اسپانیا در خط دفاع تنها 2 گل دریافت کرده است و دومین خط دفاع مسابقات را در اختیار دارد. اونای سیمون سنگربان با تجربه تیم ملی اسپانیا، سه کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است و در رتبه دوم جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در مرحله نیمه نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی فرانسه در شهر مونیخ خواهد رفت. هواداران اسپانیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یکی از رقبای اصلی خود در راه قهرمانی را از گردونه مسابقات خارج کنند و به مرحله نهایی مسابقات صعود کنند.!

تیم ملی فرانسه:

خروس ها متکی به ایده های دشان!

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه با هدایت دیدیه دشان به چهارمین نیمه نهایی خود در مجموع جام ملت ها و جام جهانی رسیده است و هواداران فرانسه امیدوار هستند برای چهارمین مرتبه با سرمربی محبوب خود به فینال تورنمنت های معتبر صعود کنند!. تیم ملی فرانسه در کنار انگلیس با نظر کارشناسان و سایت معتبر ترانسفرمارکت قوی ترین و گران ترین اسکواد در میان تمام تیم های دنیا دارند اما خروس ها نیز همانند سه شیرها زیبا بازی نمیکند. بسیاری از کارشناسان فوتبال فرانسه طی هفته های اخیر انتقاد های بسیار زیادی از عملکر تیم ملی فرانسه کرده اند و اعتقاد دارند حتی اگر قهرمان جام ملت های اروپا شوند، برای جام جهانی پیشرو تیم را باید برعهده زیدان  بسپارند!.

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی پرتغال رفته است و با نتیجه 0-0 در وقت های قانونی متوقف شده است. تیم ملی فرانسه در ضربات پنالتی با نتیجه 5-3 به پیروزی رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در پنج دیدار خود در جام ملت های اروپا، دو پیروزی و سه تساوی بدست اورده است. تیم ملی فرانسه با تنها یک گل توسط بازیکنان خود به مرحله نیمه نهایی رسیده است!.

تیم فرانسه در خط حمله تنها 3 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی ندارد. تیم فرانسه در خط دفاع تنها 1 گل دریافت کرده است. مایک ماینان سنگربان شماره یک تیم ملی فرانسه، چهار کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

تیم ملی فرانسه در یکی از جذاب ترین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی اسپانیا در ورزشگاه الیانس آرنا خواهد رفت. هواداران فرانسه امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار چهارمین فینال خود با هدایت دشان را تجربه کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

سیمون_ناچو_لاپورت_ناواس_کوکورلا_رویز_اولمو_رودری_یامال_ویلیامز و آلوارو موراتا

غایبین

نورمند_کارواخال_پدری

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_سالیبا_اوپامکانو_کونده_تئو‌هرناندز_کانته_رابیوت_شوامنی_گریزمان_کولوموآنی و کیلیان امباپه

غایبین‌‌

ندارد

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 11 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی اسپانیا 4 پیروزی و سهم تیم ملی فرانسه نیز 5 پیروزی بوده است. 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P