پیش بازی دیدار اسپانیا و کرواسی

پیش بازی دیدار اسپانیا و کرواسی

زمان برگزاری: 26/3/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: المپیک برلین

داور مسابقه:مایکل اولیور

هفته اول رقابت های جام ملت های اروپا گروه B

تیم ملی اسپانیا:

ازمون بزرگ دلافوئنته

پیش بازی دیدار اسپانیا و کرواسی

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

پس از عدم موفقیت و برکناری لوئیس انریکه، سکان هدایت اسپانیا بر عهده لوئیس دلافوئنته 62 ساله قرار گرفته است و نتایج خوب اسپانیا باعث تمدید قرارداد این سرمربی شده است. سرمربی اسبق تیم ملی پایه های اسپانیا در اولین قدم بزرگ خود در تیم بزرگسالان، ماتادورها را قهرمان لیگ ملت های اروپا کرده است است و هواداران خود را امیدوار به فتح یورو 2024 کرده است!. اسپانیا تاکنون 11 مرتبه در جام ملت ها حضور داشته است و حاصل تلاش لاروخا 3 قهرمانی بوده است.

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی ایرلند رفت و با نتیجه پرگل 5-1 به پیروزی رسیده است. گلهای اسپانیا در این دیدار توسط موراتا،رویز،اویارزابال و پدری(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی,1 تساوی و 1 شکست به دست‌ آورده است و خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

اسپانیا در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف کرواسی خواهند رفت. هواداران اسپانیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول گروه مرگ مسابقات را  بدست اورند.

تیم ملی کرواسی

آخرین فرصت دالیچ برای کسب افتخار

بازی های اخیر تیم ملی کرواسی

پس از حضور زلاتکو دالیچ برروی نیمکت کرواسی در سال 2017, کرواسی نتایج درخشانی بدست اورده است اما موفق به قهرمانی نشده است. کرواسی با حضور دالیچ، تو مرتبه به فینال (جام جهانی،لیگ ملت ها) صعود کرده است اما با ناکامی در مسابقه نهایی، دستان کاپیتان مودریچ از لمس یک جام ملی کوتاه مانده است. کرواسی تاکنون 6 مرتبه در جام ملت های اروپا حضور پیدا کرده است و بهترین نتیجه آنها حضور در نیمه نهایی سالهای 1996 و 2008 بوده است. با توجه به شرایط سنی ستارگان کرواسی، جام ملت های امسال اخرین فرصت کرواسی برای یک تاریخ سازی بزرگ است!.

کرواسی در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی پرتغال در یک دیدار تدارکاتی رفت و با نتیجه  2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای کرواسی در این دیدار توسط مودریچ و بودیمیر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی کرواسی

تیم ملی کرواسی با هدایت زلاتکو دالیچ در پنج مسابقه اخیر خود 5 پیروزی متوالی به دست‌ آورده است و در بهترین شرایط، خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

تیم ملی کرواسی در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است و در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی کرواسی در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف اسپانیا، قدرتمند ترین تیم گروه خواهند رفت. هواداران کرواسی امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار انتقام شکست در فینال لیگ ملت های اروپا را از اسپانیا بگیرند و امیدهای خود برای صعود از گروه را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

سیمون_نورمند_ناچو_کارواخال_گریمالدو_رویز_پدری_رودری_یامال_ویلیامز و آلوارو موراتا

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی کرواسی 4-3-3

لیواکویچ_سوتالو_پونگراچیچ_گواردیول_استانیسیچ_کواچیچ_برزویچ_مودریچ_ماجر_کراماریچ و آنته بودیمیر

غایبین

ندارد

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 6 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی اسپانیا 4 پیروزی و سهم تیم ملی کرواسی نیز 2 پیروزی بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P