پیش بازی دیدار اسپانیا و گرجستان

پیش بازی دیدار اسپانیا و گرجستان

زمان برگزاری: 10/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: راین انرژی

داور مسابقه: لتکسیر

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی اسپانیا:

پرسرعت به سمت جام!

پیش بازی دیدار اسپانیا و گرجستان

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

پنجمین پیروزی پیاپی تیم ملی اسپانیا با هدایت دلافئونته یکی از شیرین ترین پیروزی های اسپانیا در چند سال اخیر بوده است. تیم ملی اسپانیا با عملکرد درخشان در جام ملت های اروپا نگاه هارا به سمت خود خیره کرده است و پس از عملکرد ضعیف انگلیس و فرانسه، در کنار تیم ملی المان تبدیل به شانس های اول قهرمانی شده اند.  تیم ملی اسپانیا پس از قطعی کردن حضور خود به عنوان صدرنشین در مرحله حذفی، در اخرین مسابقه خود از بازیکنان ذخیره خود استفاده کرد و عملکرد درخشان نیمکت نشینان اسپانیا، خیال دلافئونته را راحت کرده است.

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف البانی رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل تیم ملی اسپانیا در این دیدار توسط فران تورس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، سه پیروزی  متوالی بدست اورده است. تیم ملی اسپانیا بالاتر از ایتالیا و کرواسی به عنوان تیم اول در گروه مرگ، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم اسپانیا در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد. تیم اسپانیا در خط دفاع گل دریافت نکرده است و بهترین خط دفاع مسابقات را در اختیار دارد. اونای سیمون سنگربان با تجربه تیم ملی اسپانیا، سه کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است و در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی گرجستان در ورزشگاه راین انرژی خواهد رفت. هواداران اسپانیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی گرجستان:

تاریخ سازی پسران سانیول

بازی های اخیر تیم ملی گرجستان

تیم ملی گرجستان با هدایت ویلی سانیول فرانسوی روز های درخشانی را پشت سر میگذارد و به رکورد های درخشانی دست پیدا کرده است. سرمربی اسبق تیم ملی فرانسه(زیر20 و 21 سال) بوردو فرانسه در سال 2021 هدایت گرجستان را برعهده گرفته است و آنهارا برای اولین مرتبه در تاریخ به جام ملت های اروپا رسانده است. تیم ملی گرجستان در اولین تجربه خود در رقابت های جام ملت های اروپا به مرحله حذفی صعود کرده است عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است و سبک بازی آنها طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است!. بدون شک ‌پس از اتمام رقابت های جام ملت های اروپا قرارداد سانیول با تیم ملی گرجستان تمدید خواهد شد و هدف بعدی آنها رسیدن به جام جهانی خواهد بود.

تیم ملی گرجستان در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی پرتغال رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی گرجستان در این دیدار توسط کوارتسخلیا و میکائوتادزه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی گرجستان

تیم ملی گرجستان در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است تیم ملی گرجستان پس از پرتغال و ترکیه به عنوان تیم برتر سوم ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم گرجستان در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است. تیم گرجستان در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. مامارداشویلی پدیده گرجستانی و سنگربان شماره یک تیم ملی گرجستان موفق به ثبت یک کلین شیت در مسابقات شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی گرجستان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی اسپانیا خواهد رفت. هواداران تیم گرجستان امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ رفم بزنند و خود را به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات برسانند!.

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

سیمون_نورمند_لاپورت_کارواخال_کوکورلا_رویز_پدری_رودری_یامال_ویلیامز و آلوارو موراتا

غایبین

لاپورت(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی گرجستان 5-3-2

مامارداشویلی_دوالی_کویرکولیا_گولسیانی‌_کاکابادزه_گوشولیشویلی_کوچوراشویلی_تسیتاسیویلی_چاخاواتزه_میکوتادزه و کوارتسخلیا

غایبین

مکوابیشویلی

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 7 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم تیم ملی اسپانیا 6 پیروزی و سهم تیم ملی گرجستان نیز 1 پیروزی بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی اسپانیا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P