پیش بازی دیدار اسپانیا و گرجستان

پیش بازی دیدار اسپانیا و گرجستان

زمان برگزاری:28/8/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: خوزه زوریلا وایادولید

داور مسابقه: هاتغان

هفته پایانی رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا

تیم ملی اسپانیا:

لاروخا و بهترین فرم ممکن

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

پس از شکست دور از انتظار مقابل اسکاتلند، تیم ملی اسپانیا هرگز شکست نخورده است. اسپانیا با دو پیروزی برابر ایتالیا و کرواسی برای اولین مرتبه فاتح لیگ ملت های اروپا شد و با 5 پیروزی متوالی در مقدماتی جام ملت های اروپا موفق شد بالاتر از اسکاتلند به مرحله نهایی جام ملت های اروپا صعود کرد. تیم ملی اسپانیا یکی از جوان ترین تیم های اروپا است و ترکیب آنها در کنار بازیکنان باتجربه، یک تیم ملی قوی ساخته است تا ماتادور ها امید زیادی برای قهرمانی داشته باشند.

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف قبرس رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای اسپانیا در این دیدار توسط اویارزابال،خوسلو و یامال به ثمر رسیده است. یامال 16 ساله در سه دیدار برای اسپانیا به میدان رفته است و دو گل در کارنامه خود ثبت کرده است!.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در هفت دیدار مرحله مقدماتی موفق به کسب شش پیروزی و یک شکست شده است. و با کسب 18 امتیاز در صدر جدول گروه قرار گرفته است و صعود خود را قطعی کرده است.

اسپانیا در خط حمله به رهبری آلوارو موراتا 22 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد، اسپانیا در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است و در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود در مسابقات مقدماتی میزبان تیم گرجستان در کشور اسپانیا و شهر وایادولید است. هواداران تیم ملی اسپانیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار مسابقات را با صدرنشینی به پایان برسانند.

تیم ملی گرجستان:

کوارتسخلیا و رویای یورو؟

بازی های اخیر تیم ملی گرجستان

بد‌ون شک سرشناس و بهترین ترین ‌بازیکن تیم ملی گرجستان وینگر 22 ساله تیم ناپولی ایتالیا است، کوارتسخلیا برای رقم زدن یک اتفاق تاریخی در کشور گرجستان تلاش خود را انجام داد اما به نتیجه نرسیده است. در طول تاریخ فوتبال اتفاق مشابه زیاد رخ داده است و بازیکنان بزرگی بوده اند که به علت نبود یک تیم ملی قوی، به دستاورد بزرگی در تیم ملی نرسیده اند و بنظر میرسید این داستان برای کوارتسخلیا تکرار خواهد شد. بهترین بازیکن فصل گذشته سری آ ایتالیا امیدوار است شانس خود برای حضور در مسابقات یورو را از طریق پلی اف امتحان کند.

کسر امتیاز از اورتون

تیم ملی گرجستان در اخرین دیدار خود به مصاف اسکاتلند رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار خانگی متوقف شده است. هردوگل گرجستان در این دیدار توسط کوارتسخلیا به ثمر رسیده است تا شمار گل های خود را به عدد 14 در 27 مسابقه، افزایش دهد.

امار و ارقام تیم ملی گرجستان

تیم ملی گرجستان در هفت دیدار خود در مقدماتی یورو، دو پیروزی، سه شکست و دو تساوی به دست اورده است و با کسب 8 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

تیم ملی گرجستان در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است، گرجستان در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی گرجستان در هفته پایانی مسابقات مقدماتی جام ملت های اروپا،میهمان تیم اسپانیا در کشور اسپانیا است، هواداران گرجستان امیدوار هستند با پیروزی برابر اسپانیا و توقف احتمالی نروژ مقابل اسکاتلند به رتبه سوم جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

اوسیمن_نورماند_تورس_کارواخال_گریمالدو_گاوی_مرینو_رویز_ویلیامز_یامال و الوارو موراتا

غایبین

آسنسیو_لاپورته_کپا_فاتی_بالده_اویارزابال

ترکیب احتمالی تیم ملی گرجستان 5-3-2

مامارداشویلی_آزاروی_کالاندادزه_گورام‌کاشیا_کویرکویلیا_گوشولیشویلی_کوچوراشویلی_کوکوسکیر_چاخاواتزه_میکاتادزه و کوارتسخلیا

غایبین

ندارد

د‌یدار های رو در رو

دوتیم در شش دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم اسپانیا 5 پیروزی و سهم گرجستان نیز 1 پیروزی بوده است، سه دیدار اخیر دو تیم با پیروزی اسپانیا به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P