پیش بازی دیدار اسپورتینگ و آرسنال

پیش بازی دیدار اسپورتینگ و آرسنال

پیش بازی دیدار اسپورتینگ و آرسنال

__ __ __ __ __

اسپورتینگ لیسبون:

شیرهای سبز پرتغال شگفتی ساز میشوند؟.

 

 

بازی های اخیر اسپورتینگ لیسبون

اسپورتینگ با سرمربیگری روبن آموریم 38 ساله روز های خوبی را در پرتغال و اروپا سپری میکند و اگرمدریت این باشگاه به فکر فروش بازیکنان تاثیر گذار نبود اسپورتینگ مدعی اصلی قهرمانی در پرتغال لقب میگرفت!. اسپورتینگ در لیگ داخلی پرتغال عملکرد خوبی داشته است و در رتبه چهارم قرار دارد، و در هشت دیدار اخیر 6 پیروزی در پرتغال به دست اورده است.

اسپورتینگ در اخرین دیدار خود به مصاف پوروتیمونزه رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به برتری رسید، تک گل اسپورتینگ توسط پائولینهو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اسپورتینگ لیسبون

اسپورتینگ در 5 دیدار خود 4 پیروزی به دست اورده است،و در یک دیدار به تساوی رسیده است.

تیم اسپورتینگ در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است ،اسپورتینگ در خط دفاع نیز 4‌ گل دریافت کرده است و در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اسپورتینگ در این هفته به مصاف ارسنال، صدرنشین انگلیس خواهد رفت، هواداران پرشور اسپورتینگ در‌پرتغال امیدوار هستند یک پیروزی بزرگ و مهم خانگی در این هفته لیگ اروپا به دست بیاورند و به بازی برگشت در انگلیس امیدوار تر باشند.

 

 

آرسنال:

هرگز تسلیم نشوید!

 

 

بازی های اخیر آرسنال

تسلیم نشدن، برگ برنده میکل ارتتا در ارسنال است که هفته گذشته به بهترین شکل ممکن آن را اثبات کرد و‌ حالا کسی به نتایج این فصل توپچی ها شکی ندارد!. ارسنال در هفته گذشته روح جنگندگی خود را نشان داد و پیغام مهمی به سایر تیم ها در انگلیس و لیگ اروپا فرستاد؛ ما هرگز تسلیم نخواهم شد! ارسنال مدعی اصلی قهرمانی در انگلیس است و هواداران این تیم امیدوار هستند قهرمانی در لیگ اروپا را نیز در این فصل فوق العاده تجربه کنند.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و‌موفق شد با نتیجه 3-2 در این دیدار به پیروزی برسد، ارسنال ابتدا با نتیجه 2-0 از میهمان خود عقب بود اما با گلهای، پارتی،وایت و نلسون به یک پیروزی مهم دست پیدا کرد.

امار و ارقام آرسنال

ارسنال در 5 دیدار اخیر خود 4 پیروزی به دست اورده است،و در یک دیدار شکست خورده است. ارسنال در 6 دیدار اخیر خود در لیگ اروپا نیز 5 پیروزی به دست اورده است.

تیم آرسنال در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است ،ارسنال در خط دفاع نیز 7‌ گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته لیگ اروپا در مرحله حذفی میهمان تیم اسپورتینگ در شهر لیسبون پرتغال است، هواداران ارسنال امیدوار هستند نتایج خوب خود در اروپا را نیز ادامه دهند و با یک نتیجه خوب پرتغال را ترک کنند تا در مسابقه برگشت، در لندن جشن صعود برپا کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی اسپورتینگ 3-4-2-1

آدان_ایناکیو_کوآتس_دیمانده_اسگایو_سانتوس_موریتا_اوگارته_ادواردز_گونزالوز و یوسف چرمیتی

غایبین

دنیل براگانزا

 

 

ترکیب احتمالی ارسنال 4-2-3-1

تورنر_هولدینگ_کیویور_تیرنی_تومیاسو_ویرا_ژاکا

جورجینیو_اسمیت رو_نلسون و انکتیا

غایبین :

الننی_تروسارد_ژسوس

 

 

دیدار های رو در رو

در 2 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 1 پیروزی بوده است و یک دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال و بیشتر از 1.5 گل

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اسپورتینگ و آرسنال
P