پیش بازی دیدار اسپورتینگ‌ و پورتو

پیش بازی دیدار اسپورتینگ‌ و پورتو

زمان برگزاری:27/9/1402

ساعت برگزاری: 23:45

ورزشگاه: خوزه آلوالاده

داور مسابقه: سرانو آلمیدا

هفته چهاردهم رقابت های لیگ پرتغال

اسپورتینگ:

غرش شیر های لیسبون

پیش بازی دیدار اسپورتینگ‌ و پورتو

بازی های اخیر اسپورتینگ

اسپورتینگ با هدایت روبن آموریم 38 ساله در فصل جاری عملکرد درخشانی از خود به ثبت رسانده است و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لقب گرفته است. اسپورتینگ در لیگ اروپا نیز عملکرد خوبی داشته است و پس از آتالانتا، به عنوان تیم دوم از گروه خود بالا آمده است و باید در پلی اف حاضر شود.

اسپورتینگ لیسبون در اخرین دیدار خود به مصاف اشتروم گرانس، نماینده کشور اتریش در لیگ اروپا رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای اسپورتینگ در این دیدار توسط ویکتور گیوکرس و گونسالو ایناسیو(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اسپورتینگ

اسپورتینگ در 13 مسابقه خود در لیگ پرتغال موفق به کسب 10 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست شده است و با کسب 31 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

در خط حمله این تیم موفق به زدن 28 گل شده است و دومین خط حمله برتر پرتغال را در اختیار دارد، در خط دفاع نیز اسپورتینگ 15 گل دریافت کرده اند. اسپورتینگ در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اسپورتینگ در مهم ترین بازی هفته پرتغال میزبان پورتو در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران اسپورتینگ امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی در این دیدار به صدر جدول صعود کنند.

پورتو:

پیش به سوی صدر

بازی های اخیر پورتو

پورتو فصل را با شکست برابر بنفیکا در سوپرکاپ فوتبال پرتغال آغاز کرد اما هفته به هفته نتایج اژدهای فوتبال پرتغال بهتر از پیش شد و در نهایت پورتو خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر پرتغال معرفی کرده است، پورتو برخلاف دیگر نماینده های فوتبال پرتغال در اروپا عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. پورتو پس از بارسلونا، به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شده است و هواداران خود را امیدوار به کسب نتایج درخشان در اروپا کرده است.

آیندهوون در اندیشه جذب دائمی دست

پورتو در اخرین دیدار خود به مصاف شاختار اوکراین در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه پر گل 5-3 به پیروزی رسیده است. گلهای پورتو در این دیدار توسط کونسیسائو،پپه،طارمی و گالنو(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پورتو

پورتو در فصل جاری موفق به کسب 31 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. 10 پیروزی 1 تساوی و 2 شکست حاصل تلاش پورتو در فصل جاری بوده است.

در خط حمله پورتو به رهبری مهدی طارمی 21 گل زده است و عملکرد خوبی دارد، در خط دفاع پورتو 9 گل دریافت کرده است. دیگو کاستا سنگربان ملی پوش پرتغالی، در چهار مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پورتو در این هفته میهمان اسپورتینگ صدرنشین است، هواداران پورتو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به صدر جدول لیگ پرتغال،صعود کنند.

ترکیب احتمالی اسپورتینگ 3-4-3

آدان_ایناسیو_دیومانده_اسگایو_ریس_موریتا_جولماند_کاتامو_گیوکرس_گونسالو و مارکوس ادواردز

غایبین

فرسندا_ژوسته_کاتامو(احتمالی)

ترکیب احتمالی پورتو 4-3-4

کاستا_پپه_کارمو_سانوسی_ماریو_ورلا_گالنو_فرانکو_استاکیو_اوانیلسون و مهدی طارمی

غایبین

ورون_ساموئل_مارکانو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم اسپورتینگ 5 پیروزی و سهم پورتو نیز 10 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است, پورتو در پنج دیدار اخیر خود مقابل اسپورتینگ به پیروزی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P