پیش بازی دیدار الاتحاد و سپاهان

پیش بازی دیدار الاتحاد و سپاهان

زمان برگزاری:13/9/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: عبدلعزیز مکه

داور مسابقه: مانینگ

هفته پایانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه C

الاتحاد عربستان:

تلاش برای صدرنشینی

پیش بازی دیدار الاتحاد و سپاهان

بازی های اخیر الاتحاد عربستان

الاتحاد عربستان در فصل جاری لیگ عربستان عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و مدافع عنوان قهرمانی 13 امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد!. الاتحاد در لیگ قهرمانان اما عملکرد خوبی داشته است و خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کرده است، الاتحاد با کسب امتیاز در دیدار پایانی میتواند به عنوان صدرنشین راهی مسابقات حذفی شود. پس از کسب نتایج ضعیف الاتحاد، مدیران این باشگاه سرمربی خود را اخراج و مارسلو گالاردو پر افتخار را جایگزین وی کردند.

الاتحاد عربستان در اخرین دیدار خود به مصاف تیم خلیج رفت و با نتیجه پر گل 4-2 به پیروزی رسید تا دومین پیروزی پیاپی با سرمربی جدید را جشن بگیرند. گلهای الاتحاد در این دیدار توسط بنزما،حمدلله،کرونادو و هوساوی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام الاتحاد عربستان

تیم الاتحاد عربستان در پنج مسابقه این فصل خود در لیگ قهرمانان اسیا موفق به کسب 12 امتیاز شده است در جایگاه اول جدول قرار گرفته است، 4 پیروزی و 1 شکست حاصل. عملکرد الاتحاد در لیگ قهرمانان بوده است. الاتحاد در خط حمله عملکرد خوبی داشته است و 9 گل به ثمر رسانده است الاتحاد پس از سپاهان بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. تیم الاتحاد در خط دفاع نیز تنها 3 گل دریافت کرده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. الاتحاد در سه مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

الاتحاد عربستان در اخرین دیدار مرحله گروهی میزبان تیم سپاهان ایران در ورزشگاه خانگی خود است ، هواداران الاتحاد عربستان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار صدرنشینی خود در گروه را قطعی کنند.

سپاهان ایران:

یک تیر و دو نشان؛ انتقام و صعود

بازی های اخیر سپاهان ایران

سرنوشت صعود و حتی صدرنشینی در گروه در دستان شاگردان مورایس است، سپاهان ایران در لیگ قهرمانان نتایج خوبی بدست اورده است و تنها شکست طلایی پوشان خارج از مسطیل سبز رقم خورده است و سپاهان میتواند با پیروزی در اخرین دیدار خود صعود خود را به عنوان تیم اول قطعی کند و یک عملکرد خوب، پاسخ محکمی به حکم صادر شده داشته باشد. سپاهان به دلیل برد پرگل برابر المالیق در تهران، شرایط خوبی دارد و یک امتیاز در عربستان میتواند سپاهان را به دور حذفی برساند امت شکست در این دیدار کار آنهارا سخت خواهد کرد.

سپاهان ایران در اخرین دیدار خود به مصاف نیروی هوایی عراق در لیگ قهرمانان اسیا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، تنها گل سپاهان در این دیدار روی تنها شوت چارچوب، فرشاد احمدزاده به ثمر رسیده است، سپاهان در این دیدار کار را با دو بازیکن کمتر به پایان رساند و ستاره این دیدار پیام نیازمند با 7 مهار بوده است.

آمار و ارقام سپاهان ایران

سپاهان در پنج دیدار این فصل خود در لیگ قهرمان، سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است و با 10 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

سپاهان در خط حمله خود 15 گل به ثمر رسانده است‌ و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد, در خط دفاع زرد پوشان اصفهانی 6 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان در این فصل موفق به ثبت دو کلین شیت در لیگ قهرمانان اسیا شده است.

بازی پیشرو

سپاهان ایران در اخرین دیدار و حساس ترین مسابقه خود در آسیا میهمان الاتحاد عربستان در ورزشگاه عبدلعزیز شهر مکه عربستان است، هواداران سپاهان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار صعود خود را به مرحله حذفی قطعی کنند.

ترکیب احتمالی الاتحاد عربستان 3-5-2

معیوف_هوساوی_شراهیلی_حسن‌کادش_فلیپه_شانغتی_فابینیو_ژوتا_کورونادو_کامارا و عبدالرزاق حمدلله

غایبین

بنزما_گروهه_رومارینیو و کانته(احتمالی)

ترکیب احتمالی سپاهان‌ ایران 4-5-1

نیازمند_رضاییان_دانشگر_یزدانی_‌زکی‌پور_احمدزاده_قربانی_پهلوان_کریمی_یوسفی و رضا اسدی

غایبین

نورافکن_هادی‌محمدی_حسین‌نژاد_شکاری_عالکثیر(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سه دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند که هر طه دیدار با پیروزی الاتحاد عربستان به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P