پیش بازی دیدار‌ الدحیل و پرسپولیس

پیش بازی دیدار‌ الدحیل و پرسپولیس

زمان برگزاری:10/7/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: عبدلله بن خلیفه

داور مسابقه: کیمورا هیرویوکی

هفته دوم ‌رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه E

الدحیل قطر:

عملیات صعود سخت شد!

پیش بازی دیدار‌ الدحیل و پرسپولیس

بازی های اخیر الدحیل قطر

قهرمان فصل گذشته فوتبال قطر، عملکرد خوبی در فصل جاری نداشته است و هواداران خود را نگران کرده است، الدحیل فصل را با دو پیروزی متوالی اغاز کرد اما در ادامه با شکست در جام قطر و تساوی بدون گل در اولین دیدار لیگ قهرمانان برابر استقلال تاجیکستان کار این تیم را برای صعود در گروه مرگ مسابقات سخت کرده است.

الدحیل قطر در اخرین دیدار خود به مصاف المرخیه تیم قعرنشین لیگ ستارگان رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای الدحیل توسط اولانگا و کوتینیو به ثمر رسیده است. این پیروزی تنها پیروزی دحیل در ماه اخیر بود انها در سه دیدار قبل خود پیروز نشده بودند.

آمار و ارقام الدحیل قطر

الدحیل در 5 مسابقه خود در لیگ ستارگان قطر 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست با دست آورده است و با 10 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

الدحیل در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است, الدحیل در خط دفاعی نیز 9 گل دریافت کرده است‌، الدحیل در این فصل موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

الدحیل در مهم ترین دیدار هفته دوم گروه، میزبان تیم پرسپولیس در ورزشگاه خانگی خود در کشور قطر است، هواداران الدحیل امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار همچنان شانس صعود را در گروه زنده نگه دارند.

پرسپولیس ایران:

شروع ضعیف یحیی در آسیا

بازی های اخیر پرسپولیس ایران

پرسپولیس در هفته های اخیر با مشکل عجیب و بزرگ مسابقه ندادن مواجه شده است!. به دلیل حضور تیم ملی امید ایران در مسابقات آسیایی هانگژو، فدراسیون فوتبال ایران در اقدامی عجیب تمامی مسابقات لیگ برتر ایران را لغو کرده است تا تیم های اسیایی بدون مسابقه رسمی به مصاف رقبای خود در آسیا بروند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف النصر عربستان در ورزشگاه ازادی رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد، پرسپولیس در این دیدار مهدی ترابی را به دلیل مصدومیت و میلاد سرلک را به دلیل دریافت کارت قرمز در جریان مسابقه از دست داد و عملکرد خوبی در مستطیل سبز ازادی نداشتند.

آمار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر ایران در چهار دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 10 امتیاز شده است و صدر جدول لیگ ایران را در اختیار دارد . پرسپولیس با هدایت بحیی گل محمدی سه پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا در اولین دیدار خود شکست خورده است و در انتهای جدول چهار تیمی قرار گرفته است.

حذف ناباورانه تیم ملی امید

پرسپولیس در خط حمله تنها پنج گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در سه دیدار لیگ ایران موفق به ثبت کلین شیت شده است اما در اسیا موفق به تکرار کلین شیت های خود نشده است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان فصل جدید، به مصاف الدحیل قطر در ورزشگاه عبدلله بن خلیفه خواهد رفت. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، امید های خود برای صعود به عنوان تیم دوم از گروه مرگ مسابقات را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی الدوحیل قطر 4-2-3-1

زکریا_آیمان_سمدو_کیم_ال‌براک_مویزعلی_بامبا_کوتینیو_لیاجی_بوضیاف و اولانگا

غایبین

ادمیلسون جونیور_دیالو و اسماعیل محمد(احتمالی)

ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران 4-2-3-1

بیرانوند_کنعانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_ریگی_علی‌نعمتی_ترابی_رفیعی_عالیشاه_صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

‌‌سرلک_امیری(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در 8 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم الدحیل قطر 4 پیروزی و سهم پرسپولیس ایران نیز 3 پیروزی بوده است یک دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P