پیش بازی دیدار العین و یوکوهاما

پیش بازی دیدار العین و یوکوهاما

زمان برگزاری: 5/3/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: بن زاید

داور مسابقه:

دیدار پایانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا

العین امارات:

جام در خانه میماند؟

پیش بازی دیدار العین و یوکوهاما

بازی های اخیر العین امارات

بنفش پوشان ابوظبی با هدایت هرنارن‌ کرسپو روز های خوبی پشت سر نمیگذارند و تنها در صورت قهرمانی در لیگ قهرمانان میتوانند فصل را با قهرمانی پشت سر بگذارند.! العین با توجه به حضور در فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در اکثر مسابقات داخلی از نفرات نیمکت نشین استفاده کرده است و نتایج خوبی بدست نیاورده است. العین امارات در فینال جام حذفی با قبول شکست برابر الوحده جام را از دست داده است و در لیگ برتر امارات شرایط خوبی ندارد!. العین در لیگ برتر امارات در رتبه سوم قرار دارد و شانس قهرمانی آنها صفر است. العین در 12 دیدار اخیر خود تنها 3 پیروزی بدست اورده است و شرایط خوبی ندارد.

العین در اخرین دیدار خود به مصاف الوحده در لیگ برتر امارات رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای العین در این دیدار توسط سارکی و لوئلندو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام العین امارات

تیم العین در 13 دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا، 8 پیروزی، 3 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و با توجه شکست دیدار رفت، در آستانه نایب قهرمانی قرار گرفته است.

تیم العین در خط حمله به رهبری سوفیان رحیمی 29 گل به ثمر رسانده است و در جایگاه دوم قرار گرفته است, سوفیان رحیمی با ثبت 11 گل بالاتر از میتروویچ و رونالدو اقای گل مسابقات لقب گرفته است. تیم العین در خط دفاع نیز 20 گل دریافت کرده است. تیم العین موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

العین در دیدار برگشت مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا، میزبان تیم یوکوهاما ژاپن در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران العین امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شکست دیدار رفت را جبران کنند و جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

یوکوهاما اف مارینوس ژاپن:

فاصله سامورایی ها با جام؛ تنها یک قدم

بازی های اخیر یوکوهاما اف مارینوس ژاپن

یوکوهاما با هدایت هری کیول برای دومین مرتبه در تاریخ خود به فینال لیگ قهرمانان رسیده است و تنها یک قدم تا قهرمانی و تاریخ سازی فاصله دارد. یوکوهاما مارینس همانند العین در لیگ داخلی شرایط خوبی ندارد و تنها هدف فصل سامورایی ها، کسب جام تاریخ خود در لیگ قهرمانان اسیا است. یوکوهاما در 9 دیدار اخیر خود(وقت های قانونی) تنها یک پیروزی بدست اورده است و شرایط خوبی در جی لیگ ژاپن ندارد!. یوکوهاما تاکنون تنها 4 مرتبه قهرمان جی لیگ ژاپن شده است و فاصله زیادی با تیم های درافتخار کشور ژاپن دارد.

یوکوهاما در اخرین دیدار خود به مصاف توکیو در جی لیگ ژاپن رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی رسیده است. تنها گل یوکوهاما در این دیدار توسط نام تای هی ستاره کره ای اسبق السد و الدحیل قطر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام یوکوهاما اف مارینوس ژاپن

تیم یوکوهاما مارینوس در 13 دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا، 9 پیروزی، 1 شکست و 3 تساوی بدست اورده است و با توجه پیروزی دیدار رفت، در آستانه قهرمانی مسابقات قرار گرفته است.

تیم یوکوهاما در خط حمله به رهبری اندرسون لوپز 23 گل به ثمر رسانده است و در جایگاه سوم قرار گرفته است, تیم یوکوهاما در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است. تیم یوکوهاما موفق به ثبت 5 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و درجایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

یوکوهاما در دیدار برگشت مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا، میهمان تیم العین امارات در ورزشگاه بن زاید کشور امارات است. هواداران یوکوهاما امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار، نتایج ضعیف خود در فصل جاری را فراموش کنند و جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

ترکیب احتمالی العین امارات 4-2-3-1

خالدعیسی_خالدهاشمی_آئتوننه_اهبادی_اریک_یانگ‌پارک_برمان_یحیی‌نادر_پالاسیوس_کاکو و سوفیان رحیمی

غایبین

لابا کودجوی(احتمالی)

ترکیب احتمالی یوکوهاما ژاپن 4-2-3-1

ویلیام‌پاپ_هتانکا_ادواردو_ماتسوبارا_ناگاتو_ساکاکیبارو_اوناکا_نام‌تای‌هی_متئوس_ البر و اندرسون لوپز

غایبین

کامیجیما

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر تنها یک دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و این دیدار با نتیجه 1-0 به سود العین امارات به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P