پیش بازی دیدار النصر و پرسپولیس

پیش بازی دیدار النصر و پرسپولیس

زمان برگزاری:6/9/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: مرسول پارک

هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گروه E

النصر عربستان:

صعود در عربستان قطعی میشود؟

پیش بازی دیدار النصر و پرسپولیس

بازی های اخیر النصر عربستان

علیرغم نتایج فوق العاده النصر در لیگ قهرمانان اسیا، صعود النصر همچنان قطعی نشده است و کسب امتیاز در این هفته میتواند النصر را به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله حذفی کند. النصر عربستان با هدایت لوئیس کاسترو روز های درخشانی را سپری میکند و آنها در 19 مسابقه اخیر خود هرگز شکست نخورده اند و 18 پیروزی بدست اورده اند، النصر مدعی اصلی قهرمانی در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا است.

النصر عربستان در اخرین دیدار خود به مصاف الاخدود رفت و به پیروزی 3-0 دست یافت. گلهای النصر در این دیدار توسط سامی النجعی و رونالدو(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام النصر عربستان

تیم النصر عربستان در چهار مسابقه این فصل خود در لیگ قهرمانان اسیا موفق به کسب 12 امتیاز شده است و با امار صددرصد پیروزی، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. النصر در خط حمله عملکرد خوبی داشته است و 12 گل به ثمر رسانده است النصر بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. تیم النصر در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و تنها در یک مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

النصر عربستان در پنجمین دیدار خود به مصاف پرسپولیس ایران در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت ، هواداران النصر عربستان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار صعود خود را به مرحله حذفی قطعی کنند.

پرسپولیس ایران:

بدنبال خلق شگفتی

بازی های اخیر پرسپولیس ایران

پرسپولیس تا پیش از دیدار برگشت مقابل استیکلول تاجیکستان شانس زیادی برای صعود به عنوان یکی از تیم های برتر رتبه دوم داشت اما تساوی برابر ضعیف ترین تیم گروه، کار شاگردان یحیی گل محمدی را برای صعود پیچیده کرده است و سرخپوشان برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اسیا باید با کسب امتیاز از عربستان به ایران بازگردند. پرسپولیس در لیگ برتر ایران طی توافق دو جانبه با نساجی مازندران، به میدان نرفت و ترجیح داد با استراحت بیشتر به مصاف النصر عربستان برود.

جدایی احتمالی سرمربی آرژانتین

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف سپاهان اصفهان در لیگ برتر ایران رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، پرسپولیس در این دیدار همانند مسابقات ماه اخیر عملکرد خوبی نداشت.

آمار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در چهار دیدار فصل خود در لیگ قهرمانان اسیا دو پیروزی،یک شکست و یک تساوی به دست اورده است و با کسب 7 امتیاز، پس از النصر عربستان در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در خط حمله خود 4 گل به ثمر رسانده است, در خط سرخپوشان 3 گل دریافت کرده اند و بهترین خط دفاع گروه را در اختیار دارند. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش تیم پرسپولیس با موفق به ثبت دو کلین شیت در اسیا شده است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در پنجمین دیدار خود میهمان تیم النصر عربستان در ورزشگاه مرسول پارک در کشور عربستان است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند سومین پیروزی خود را در هفته پنجم لیگ قهرمانان جشن بگیرند و یک شگفتی بزرگ را به ثبت برسانند.

ترکیب احتمالی النصر عربستان 4-2-3-1

نواف_لاپورته_اوجامی_الغنام_محمدقاسم_الخیبری_برزوویچ_مانه_اوتاویو_عبدالرحمان غریب و کریستیانو رونالدو

غایبین

فوفانا_تلس و تالیسکا(احتمالی)

ترکیب احتمالی پرسپولیس ایران 4-2-3-1

بیرانوند_کنعانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_رفیعی_علی‌نعمتی_ترابی_سرلک_عالیشاه_صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_امیری_عمری(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در 4 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، سهم النصر عربستان 2 پیروزی و سهم پرسپولیس ایران نیز 2 پیروزی بوده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P