پیش بازی دیدار الهلال‌ و سپاهان

پیش بازی دیدار الهلال‌ و سپاهان

زمان برگزاری:3/12/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: کینگدوم آرنا

داور مسابقه: عادل النقبی

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اسیا

الهلال عربستان:

گام بلند برای صعود برداشته شد

پیش بازی دیدار الهلال‌ و سپاهان

بازی های اخیر الهلال عربستان

نتایج درخشان الهلال با هدایت ژرژ ژسوس همگان را شگفت زده کرده است و در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی قرار گرفته است. الهلال عربستان در لیگ حرفه ای عربستان و لیگ قهرمانان مدعی شماره یک قهرمانی لقب گرفته است و در 25 مسابقه اخیر خود به پیروزی رسیده است!. پرافتخار ترین تیم باشگاهی قاره اسیا عزم خود را برای یک قهرمانی دیگر در قاره کهن جزم کرده است و بنظر میرسد ابی های شهر ریاض یک مرتبه دیگر بر بام فوتبال اسیا خواهند ایستاد.

الهلال در اخرین دیدار خود به مصاف الرائد در لیگ حرفه ای عربستان رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای الهلال در این دیدار توسط کولیبالی و میترویچ(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام الهلال عربستان

تیم الهلال در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا، شش پیروزی و یک تساوی بدست اورده است و بدون شکست به کار خود در اسیا ادامه میدهد.

تیم الهلال در خط حمله به رهبری میتروویچ و سالم الدوساری 19 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله غرب اسیا را در اختیار دارد. تیم الهلال در خط دفاع تنها 3 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع کل مسابقات را در اختیار دارد. یاسین بونو سنگربان ملی پوش مراکشی تیم الهلال موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

الهلال عربستان در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسیا، میزبان تیم سپاهان ایران در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران الهلال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در فصل جاری را حفظ کنند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

سپاهان ایران:

کار سخت بود، سخت تر شد!

بازی های اخیر سپاهان ایران

سپاهان ایران با هدایت ژوزه مورایس به عنوان تنها تیم ایرانی راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسیا شده است اما قرعه سخت مقابل الهلال کار آنهارا برای حضور در جمع هشت تیم برتر سخت کرده است. سپاهان در ماه های اخیر نتایج خوبی بدست نیاورده است و در چهار مسابقه اخیر خود شکست خورده است و روز های سختی را سپری میکند. مسابقات سپاهان در جام حذفی و لیگ برتر به دلیل حضور آنها در لیگ قهرمانان اسیا لغو شده است و شاگردان مورایس کار سخت تری مقابل الهلال آماده و سرحال دارند. سپاهان در مسابقه رفت در حال رقم زدن یک شگفتی بزرگ بود اما فرصت سوزی های فرشاد احمدزاده کار دست طلایی پوشان داد.

سپاهان ایران در اخرین دیدار خود به مصاف الهلال عربستان رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورده است. تنها گل سپاهان در این دیدار توسط رامین رضاییان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام سپاهان ایران

تیم سپاهان در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اسیا، سه پیروزی، یک تساوی و سه شکست بدست اورده است، و به عنوان تنها نماینده فوتبال ایران به جمع 16 تیم برتر راه پیدا کرده است.

تیم سپاهان در خط حمله به رهبری اسدی و مغانلو 17 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. تیم سپاهان در خط دفاع 11 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان موفق به ثبت 2 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

سپاهان ایران در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسیا، میهمان تیم الهلال عربستان در ورزشگاه جدید و تازه تاسیس کینگدوم ارنا است. هواداران سپاهان امیدوار هستند با یک نتیجه آبرومندانه به کشور بازگردند و به سراغ مسابقات لیگ بروند.

ترکیب احتمالی الهلال عربستان 4-2-3-1

بونو_سعودعبدالحمید_کولیبالی_البلیهی_محمد‌برایک_سالم‌الدوساری_‌ساویچ_نوس_کانو_میشائل و الکساندر میتروویچ

غایبین

نیمار _لودی_العویس_البریک_مالکوم و لودی (احتمالی)

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-2-2

نیازمند_رضاییان_محمدی_یزدانی_‌نورافکن_احمدزاده_‌دابو_کریمی_شکاری_اسدی و شهریار مغانلو

غایبین

محمد دانشگر

دیدار های رو در رو

دو تیم پنج دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، دو پیروزی سهم الهلال عربستان و دو پیروزی سهم سپاهان ایران بوده است. یک دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی الهلال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P