پیش بازی دیدار انگلیس و آلمان

پیش بازی دیدار انگلیس و آلمان

پیش بازی دیدار انگلیس و آلمان

ــ‌ـ ـــ ـــ ـــ ــــ ــــ

انگلیس:

گرت ساوگیت همچنان ناکام در کسب یک افتخار.

گرت ساوگیت سرمربی 52 ساله و انگلیسی تیم ملی انگلیس هیچ وقت نتوانست توقع هواداران این تیم را برآورده کند و یک شکست دیگر برای این مربی در کارنامه ثبت شد.

انگلیس در بازی گذشته برای فرار از خطر سقوط به سطح پایین تر لیگ ملت های اروپا به میدان رفت دیداری که اگر با برتری سه شیر ها به پایان میرسید دیدار امشب این تیم با المان دیداری مهم و دیدنی لقب میگرفت دیداری که بازنده آن راهی سطح پایین تر میشود.

اما تیم ملی انگلیس با قبول شکست 1-0 مقابل ایتالیا یک هفته به پایان مسابقات سقوط خود را قطعی کرد تا دیدار برابر المان یک بازی تشریفاتی برای این تیم و هوادارانش باشد.

هواداران انگلیسی پس از شکست مقابل ایتالیا و چهارم شدن در گروه چهار تیمی لیگ ملت ها در فضای مجازی خواهان اخراج ساوت گیت قبل از مسابقات جام جهانی شدند.

تیم ملی انگلیس در لیگ ملت های اروپا پنج مسابقه انجام داده است که هرگز موفق به پیروزی نشده است سه شکست و دو تساوی برای شاگردان ساوتگیت، انگلیس تنها یک گل در این مسابقات به ثمر رسانده آن هم در دیدار رفت مقابل المان توسط هری کین کاپیتان سه شیر ها از روی نقطه پنالتی انگلیس در خط دفاعی عملکرد ضعیفی داشته است و 7 گل دریافت کرده است.

 

آلمان:

هانسی فیلیک بلاخره شکست خورد.

شکست بد موقع ژرمن ها در خانه صعود را از آنها گرفت، در دیدار گذشته تیم ملی المان در وررشگاه ردبول آرنا میزبان تیم ملی مجارستان بود بیش از 40 هزار هوادار آلمانی بازی را از نزدیک تماشا میکردند.

مجارستان با گل تماشایی آدام سالای کاپیتان خود از آلمان در دقیقه 17 پیش افتاد و در ادامه بازی موفق به اداره کردن بازی شد تا اولین شکست المان تحت هانسی رقم بخورد.

پیروزی در این دیدار میتوانست آلمان را 9 امتیازی کند و تا صدر جدول بالا ببرد اما با شکست مقابل مجارستان المان در رتبه سوم باقی ماند و دیگر شانس صعود از این گروه را ندارد.

آلمان در پنج دیدار خود در این مسابقات تنها یک پیروزی به دست اورد، آنها موفق شدن ایتالیا قهرمان یورو را با نتیجه 5-2 شکست دهند، سه تساوی نیز برای این تیم در کارنامه ثبت شد.

آلمان در این 5بازی 8 گل به ثمر رساند و 6 گل نیز دریافت کرد،آلمان در این مسابقات هرگز موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

ترکیب احتمالی انگلیس 3-4-1-2:

رمزدل_توموری_استونز_مگوایر_چیلول_ترپیر_بلینگهام_رایس_مانت_استرلینگ و هری کین

غایبین:

جک گریلیش_پیکفورد

 

ترکیب احتمالی المان 4-2-3-1:

ترشتگن_سوله_اشلوتربرگ_روئام_هوفرمن_گوندوغان_کیمیش_سانه_مولر_موسیالا و کای هاورتز

غایبین:

رودیگر_نویر_گورتزکا

 

دیدار های اخیر دو تیم

در ده دیدار اخیر دو تیم 4 پیروزی آلمان،4 پیروزی انگلیس و 2 تساوی ثبت شده است

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار انگلیس و آلمان
P