پیش بازی دیدار انگلیس و اسلواکی

پیش بازی دیدار انگلیس و اسلواکی

زمان برگزاری: 10/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: ولتینس آرنا

داور مسابقه: هلیل ملر

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی انگلیس:

زنگ خطر برای سه شیرها!

پیش بازی دیدار انگلیس و اسلواکی

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس با هدایت گرت ساوت گیت عملکرد مطلوبی در جام ملت های اروپا از خود به نمایش نگذاشته است و با وجود صدرنشینی انتقاد های بسیار زیادی به سبک بازی آنها وارد شده است. تیم ملی انگلیس در نبود فلیپس و هندرسون با مشکلات زیادی در خط میانی مواجه شده است و جانشینان آنها انتظارات را براورده نکرده اند و گرت ساوت گیت همچنان در حال تست بازیکنان مختلف در خط میانی سه شیرها است!. تیم ملی انگلیس قبل از آغاز مسابقات شانس اول قهرمانی در رقابت ها لقب گرفته بود اما در جدید ترین پیشبینی ها انها به رتبه چهارم و پایین تر از پرتغال سقوط کرده اند!.

تیم ملی انگلیس در اخرین مسابقه خود به مصاف اسلوونی رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رسیده است. تیم ملی انگلیس در این دیدار تنها 3 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و موفق به گلزنی نشده است!.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی و دو تساوی بدست اورده است. تیم ملی المان بالاتر از دانمارک و اسلوونی به عنوان تیم اول ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم انگلیس در خط حمله تنها 2 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی ندارد. تیم انگلیس در خط دفاع تنها 1 گل دریافت کرده است. جردن پیکفورد سنگربان با تجربه تیم ملی انگلیس، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است و در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی اسلواکی در ورزشگاه ولتینس آرنا خواهد رفت. هواداران انگلیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به عملکرد ضعیف خود در جام پایان دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی اسلواکی:

آماده برای حذف سه شیرها!

بازی های اخیر تیم ملی اسلواکی

حضور پرشور سرمربیان ایتالیایی در جام  ملت های اروپا یکی از جذابیت های یورو بوده است. فرانچسکو کالزونا سرمربی 55 ساله ایتالیایی و دستیار اول سابق مائوریتزیو ساری در سن 53 سالگی تصمیم گرفت به عنوان سرمربی به دنیای فوتبال ورود کند و و پس از عملکرد موفق در تیم ملی اسلواکی  مورد توجه تیم ناپولی نیز قرار گرفت اما تجربه ناموفق در رده باشگاهی از خود به نمایش گذاشته است. کالزانو در مسابقات مقدماتی اسلواکی را پس از پرتغال به عنوان تیم دوم و به صورت مستقیم به جام ملت های اروپا رسانده است. صعود از مرحله گروهی جام ملت های اروپا اوج درخشش سرمربی ایتالیایی روی نیمکت اسلواکی بوده است و بنظر میرسد قرارداد این مربی به زودی با فدراسیون اسلواکی تمدید خواهد شد.

تیم ملی اسلواکی در اخرین دیدار خود به مصاف رومانی رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی رسیده است. تنها گل اسلواکی در این دیدار توسط دودا، ستاره هلاس ورونا ایتالیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسلواکی

تیم ملی اسلواکی در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، یک پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است تیم ملی اسلواکی پس از رومانی و بلژیک به عنوان تیم برتر سوم ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم اسلواکی در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است. تیم اسلواکی در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است. مارتین دوبرواکا سنگربان شماره یک تیم ملی اسلواکی موفق به ثبت یک کلین شیت در مسابقات شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسلواکی در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی انگلیس خواهد رفت. هواداران تیم اسلواکی امیدوار هستند از وضعیت فعلی انگلیس استفاده کنند و با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونس_گوئهی_تریپیر_والکر_ماینو_رایس_بلینگهام_ساکا_پالمر و هری کین

غایبین

شاو(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی اسلواکی 4-3-3

دوبراوکا_واورو_اشکرینیار_پکاریک_هانکو_جوکا_لوبوتکا_دودا_هاراسلین_اسچارنز و روبرت بوژونیک

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالیان اخیر 6 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند. 5 پیروزی سهم انگلیس بوده است و 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی انگلیس

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P