پیش بازی دیدار انگلیس و اسلوونی

پیش بازی دیدار انگلیس و اسلوونی

زمان برگزاری: 5/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: راین انرژی

داور مسابقه: کلمنت تورپین

هفته سوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه C

تیم ملی انگلیس:

امید به اردوی سه شیرها بازمیگردد؟

پیش بازی دیدار انگلیس و اسلوونی

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس با هدایت گرت ساوت‌گیت برای اولین قهرمانی در رقابت های جام ملت های اروپا پای به کشور المان گذاشته است اما نتایج ضعیف در دو مسابقه ابتدایی آنها و رسانه های زرد کشور انگلیس جو تیم و هواداری در کشور انگلیس را تحت تاثیر قرار داده است و بنظر میرسد حاشیه به درون اردوی گران ترین تیم ملی جهان رخنه کرده است! گرت ساوت گیت از زمان بدست گرفتن هدایت تیم می انگلیس از نظر آمار و ارقام دومین سرمربی تاریخ سه شیرها لقب گرفته است اما موفق به قهرمانی نشده است و در صورت عدم قهرمانی در جام ملت های اروپا، از هدایت انگلیس برکنار خواهد شد.

تیم ملی انگلیس در اخرین دیدار خود به مصاف دانمارک رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل انگلیس در این دیدار توسط هری کین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 پیروزی و 1 تساوی به دست‌ آورده است . تیم ملی ایتالیا با کسب 4 امتیاز در جایگاه اول جدول گروه قرار گرفته است و با کسب امتیاز در اخرین دیدار خود به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

انگلیس در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. انگلیس در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، جردن پیکفورد سنگربان اول تیم انگلیس موفق به ثبت یک کلین شیت در یورو شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در سومین و اخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا به مصاف اسلوونی در ورزشگاه راین انرژی خواهد رفت. هواداران تیم ملی انگلیس امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار خود را به مرحله حذفی مسابقات برسانند.

تیم ملی اسلوونی:

خداحافظی با یورو یا خلق شگفتی؟

بازی های اخیر اسلوونی

تیم ملی اسلوونی با هدایت ماتجاک کک با عملکرد خوب در مرحله مقدماتی خود را به مسابقات یورو 2024 رسانده است. اوبلاک سنگربان و معروف ترین بازیکن تیم اسلوونی برای اولین مرتبه طعم شیرین بازی در تورنمنت بزرگ ملی(جام جهانی یا جام ملت ها) را تجربه کرده است اما بنظر میرسد وداع زودهنگامی با جام ملت ها خواهد داشت. تیم ملی اسلوونی در 14 مسابقه اخیر تنها در 1 دیدار شکست خورده است و در حال سپری کردن یکی از بهترین دوران تاریخ خود هستند.

تیم ملی اسلوونی در اخرین دیدار خود به مصاف صربستان رفت و با نتیجه 1-1 در دقایق پایانی متوقف شده است. تنها گل اسلوونی در این دیدار توسط کارنچنیک به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسلوونی

تیم ملی اسلوونی در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 2 تساوی پیاپی به دست‌ آورده است . تیم ملی اسلوونی با کسب 2 امتیاز در جایگاه سوم جدول گروه قرار گرفته است و در آستانه حذف از مسابقات قرار گرفته است.

اسلوونی در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی اسلوونی در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است، اوبلاک سنگربان با تجربه تیم اسلوونی موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسلوونی در سومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف انگلیس در شهر کلن المان خواهد رفت. هواداران تیم ملی اسلوونی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و جشن صعود به مرحله حذفی را برپا کنند.!

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونس_گوئهی_تریپیر_والکر_بلینگهام_رایس_گوردون_ساکا_فودن و هری کین

غایبین

لوک‌شاو(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی اسلوونی 4-4-2

اوبلاک_بیجول_درکستیچ_جانزا_کارنیچنیک_هوروات_السینک_آدام‌چرین_ستوجانویچ_اسپورار و بنجامین ششکو

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در سالیان اخیر دو تیم 6 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 5 پیروزی سهم تیم ملی انگلیس بوده است. 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی انگلیس

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P