پیش بازی دیدار‌ انگلیس و ایتالیا

پیش بازی دیدار‌ انگلیس و ایتالیا

زمان برگزاری:25/7/1402

ساعت برگزاری: 22:15

ورزشگاه: ومبلی

داور مسابقه: کلمنت تورپین

هفته هشتم ‌رقابت های مقدماتی یورو 2024 گروه C

تیم ملی انگلیس:

صعود سه شیرها قطعی میشود؟

پیش بازی دیدار‌ انگلیس و ایتالیا

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

انگلیس با هدایت گرت ساوگیت، مسابقات مقدماتی یورو 2024 را به خوبی و با پیروزی برابر ایتالیا آغاز کرد و در ادامه با شکست دیگر رقیبان خود در گروه به صدر جدول تکیه زد تا در حضور اوکراین و ایتالیا، سه شیرها شانس اول صعود در گروه باشند.

تیم ملی انگلیس در اخرین دیدار خود، به مصاف تیم ملی استرالیا در یک دیدار تدارکاتی رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید. تنها گل انگلیس در این دیدار توسط واتکینس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در پنج دیدار خود موفق به کسب 4 پیروزی و 1 تساوی شده است، انگلیس با کسب 13 امتیاز صدرنشین گروه لقب گرفته است.

سه شیر ها در خط حمله با رهبری هری کین 16 گل! به ثمر رسانده اند و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارند،انگلیس در خط دفاع دو گل دریافت کرده است و در 3 دیدار اخیر موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در مهم ترین دیدار گروه، به مصاف ایتالیا خواهد رفت، هواداران انگلیس امیدوار هستند یک پیروزی خانگی صعود خود را به عنوان تیم اول گروه به مسابقات یورو 2024 در کشور المان جشن بگیرند.

تیم ملی ایتالیا:

بلیت المان از انگلیس رزرو میشود؟

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

حضور لوچانو اسپالتی روی نیمکت آتزوری برای لاجوردی پوشان اتفاق خوب و مهمی بوده است و آنها امیدوار هستند به صورت مستقیم راهی مسابقات یورو 2024 شوند و از عنوان قهرمانی خود در این مسابقات دفاع کنند. ایتالیا با سرمربی جدید خود دو پیروزی از سه مسابقه بدست اورده است که مهم ترین پیروزی آنها بدون شک برتری با نتیجه 2-1 مقابل اوکراین، رقیب اصلی خود در گروه بوده است.

ایتالیا در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی مالت رفت و با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسید، گلهای ایتالیا در این دیدار توسط بنونتورا،فراتسی و براردی(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایتالیا

ایتالیا در پنج دیدار خود‌ در مقدماتی یورو، 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با کسب 10 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

ایتالیا در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده اند, لاجوردی پوشان در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده اند و در دو مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

ایتالیا در ششمین دیدار خود، به مصاف تیم ملی انگلیس در جذاب ترین دیدار هفته خواهد رفت، هواداران تیم ملی ایتالیا امیدوار هستند با خاطرات شیرین اخرین حضور در ورزشگاه ومبلی را تکرار کنند و با پیروزی برابر انگلیس صعود خود را تا حدودی قطعی کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونز_مگوایر_تریپیر_والکر_بلینگهام_رایس_آرنولد_رشفورد_فودن و هری کین

غایبین

چیلول_شاو_ساکا

ترکیب احتمالی تیم ملی ایتالیا 4-3-3

دوناروما_مانچینی_باستونی_دی‌لورنز‌و_دی‌مارکو_بارلا_لوکاتلی_بنونتورا_کین_راسپادوری و دومنیکو براردی

غایبین:

تونالی_زانیولو_زاکانی_اسکاماکا_کیزا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در 11 مسابقه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم ایتالیا 6 و سهم انگلیس نیز 2 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P