پیش بازی دیدار انگلیس و سوئیس

پیش بازی دیدار انگلیس و سوئیس

زمان برگزاری: 16/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: مرکور اشپیل آرنا

داور مسابقه: دنیله اورساتو

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی انگلیس:

رویای سه شیرها ادامه دارد

پیش بازی دیدار انگلیس و سوئیس

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

حذف از جام ملت های اروپا به علت عملکرد ضعیف سه شیرها بدون شک حکم اخراج گرت ساوت گیت را امضا خواهد کرد. تیم ملی انگلیس در جام ملت های 2024 عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است ویکی از ضعیف ترین عملکرد های خود در دهه های اخیر را پشت سر میگذارد. جود بلینگهام ستاره اول تیم ملی انگلیس بسیاری از تیتر رسانه های ورزشی  کشور انگلیس را ویرایش زده است و حکم رسمی فدراسیون فوتبال انگلیس مبنی بر اخراج گرت ساوت گیت نیز به تاخیر خورده است!. تیم ملی انگلیس برخلاف اسامی بزرگ در ترکیب، عملکرد خوبی در مستطیل سبز نداشته است و هواداران خود را نا امید کرده است.

تیم ملی انگلیس در اخرین دیدار خود به مصاف اسلواکی رفته است و با نتیجه 1-1  در وقت های قانونی متوقف شده است. انگلیس در وقت های اضافه گل دوم خود را وارد دروازه اسلواکی کرده است و به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی انگلیس در این دیدار توسط جود بلینگهام و هری کین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، یک پیروزی و سه تساوی بدست اورده است. تیم ملی انگلیس با پیروزی در وقت های اضافه به جمع هشت تیم برتر صعود کرده است.

تیم انگلیس در خط حمله تنها 4 گل به ثمر رسانده است و عملکرد خوبی در خط هجومی نداشته است. تیم انگلیس در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است. جردن پیکفورد سنگربان باتجربه تیم ملی انگلیس، دو کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی سوئیس در شهر دوسلدورف خواهد رفت. هواداران انگلیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به عملکرد ضعیف خود پایان دهند و خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

تیم ملی سوئیس:

شگفتی سازان اروپا!

بازی های اخیر تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس با هدایت مورات یاکین در سالهای اخیر نتایج خوبی بدست اورده است  و بدنبال یک تاریخ سازی بزرگ است!. تیم ملی سوئیس در جام ملت های دوره قبل قهرمان سابق جام جهانی(فرانسه) را از گردونه مسابقات حذف کرده است و در جام ملت های 2024 قهرمان سابق یورو(ایتالیا) را از گردونه مسابقات کنار زده است!. مورات سرمربی 49 ساله تیم ملی سوئیس از سال 2021 هدایت قرمز و سفید های اروپا را برعهده گرفته است و برای فصل اینده کاندید اصلی تیم های عربستانی لقب گرفته است!.

تیم ملی سوئیس در اخرین دیدار خود به مصاف ایتالیا رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی سوئیس در این دیدار توسط فرولر و وارگاس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس در چهار دیدار خود در جام ملت های اروپا، دو پیروزی و دو تساوی بدست اورده است و بدون شکست خود را به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات رسانده است.

تیم سوئیس در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است. تیم سوئیس در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است. یان زومر سنگربان شماره یک تیم ملی سوئیس موفق به ثبت یک کلین شیت در کارنامه خود است.

بازی پیشرو

تیم ملی سوئیس در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی انگلیس در ورزشگاه مرکور اشپیل خواهد رفت. هواداران سوئیس امیدوار هستند از وضعیت فعلی انگلیس استفاده کنند و با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند!.

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونس_گومز_تریپیر_والکر_بلینگهام_رایس_ماینو_ساکا_فودن و هری کین

غایبین

گوئهی_لوک‌شاو(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی سوئیس 3-4-2-1

زومر_آکانجی_شار_رودریگز_ژاکا_ویمبر_فرولر_اندویه_وارگس و امبولو

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در سالیان اخیر دو تیم 10 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 8 پیروزی سهم تیم ملی انگلیس بوده است. 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P