پیش بازی دیدار انگلیس و فرانسه

پیش بازی دیدار انگلیس و فرانسه

پیش بازی دیدار انگلیس و فرانسه

__ __ __ __ __

تیم ملی انگلیس:

سه شیرها کابوس خروس ها میشوند؟

 

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس یکی از مدعیان اصلی برای کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی به حساب می آید و در صورت ناکامی در جام جهانی باید منتظر تغیرات زیادی در تیم ملی این کشور باشیم.

تیم ملی انگلیس در اخرین بازی خود به مصاف سنگال رفت و موفق شد نماینده قاره سیاه را با 3‌ گل شکست دهد و‌راهی یک چهارم نهایی شود، گلهای انگلیس در این دیدار توسط هندرسون،کین و ساکا به‌ ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در چهار دیدار خود موفق به کسب 3 پیروزی و 1 تساوی شده است،شاگردان گرت ساوگیت در این دوره جام جهانی هرگز شگست نخورده اند.

سه شیر ها در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده اند و در کنار تیم ملی پرتغال بهترین خط حمله جام را در اختیار دارند،انگلیس در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار اخیر موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در مرحله یک‌ چهارم نهایی به مصاف فرانسه خواهد رفت، هواداران انگلیس امیدوار هستند با پیروزی برابر قهرمان دوره قبل راهی نیم نهایی جام جهانی شوند.

 

تیم ملی فرانسه:

هدف خروس ها فقط قهرمانی است.

 

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

مدافع عنوان قهرمانی با سرعت بالا به سوی جام پیش میرود، از تیم ملی فرانسه به عنوان یکی از اصلی ترین تیم های مدعی برای کسب جام یاد میشود،شاگردان دیدیه دشان با درخشش کیلیان امباپه حریفان را یکی پس از دیگری از پیشروی خود برمیدارند.

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود به مصاف لهستان رفت و با نتیجه 3-1 پیروز شد و‌ مجوز حضور در یک چهارم نهایی را دریافت کرد، گلهای فرانسه در این دیدار توسط ژیرو و امباپه(2) به ثمر رسیده است.

 امار و ارقام تیم ملی فرانسه

فرانسه در چهار دیدار خود‌ 3 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است، تنها شکست شاگردان دشان در شب نیمکت نشینی ستاره های این تیم بوده است.

خروس ها در خط حمله با درخشش امباپه 9 گل به ثمر رسانده اند, امباپه با 5 گل صدر جدول بهترین گلزنان را در اختیار دارد، فرانسه در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و هرگز موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

فرانسه در یک‌ چهارم نهایی به مصاف انگلیس خواهد رفت و از این بازی به عنوان فینال زودهنگام جام جهانی یاد میشود،هواداران تیم ملی فرانسه امیدوار هستند با شکست انگلیس راهی نیم نهایی شوند.

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونز_مگوایر_والکر_لوک‌شاو_بلینگهام_رایس_ساکا_مانت_رشفورد و هری کین

غایبین

بن‌وایت،مدیسون(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-3-1-2

لوریس_واران_کوناته_پاوارد_تئو‌هرناندز_شومانی_یوسف‌فوفانا_رابیوت_گریزمان_ژیرو و کیلیان امباپه

غایبین‌

کریم‌ بنزما_لوکاس‌هرناندز

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در هشت بازی مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم هر کدام سه پیروزی بوده است و دو دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود تیم ملی فرانسه

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار انگلیس و فرانسه
P