پیش بازی دیدار اوراواردز و الهلال

پیش بازی دیدار اوراواردز و الهلال

پیش بازی دیدار اوراواردز و الهلال

___ ___ ___ ___ ___

 

اوراواردز ژاپن:

جام در دستان شاگردان اسکورزا؟

 

 

بازی های اخیر اوراواردز ژاپن

عملکرد فوق العاده اوراواردز در لیگ قهرمانان اسیا همچنان ادامه دارد و آنها به دنبال تکرار قهرمانی خود در سال 2017 هستند. اوراواردز در لیگ قهرمانان 10 مسابقه انجام داده و در 7 مسابقه به پیروزی رسیده است.! اوراواردز در طول 10 مسابقه خود 35 گل یه ثمر رسانده است و بهترین خط حمله اسیا را در اختیار دارد.!

اوراواردز در اخرین دیدار خود به مصاف الهلال در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان در کشور عربستان رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی دست پیدا کرد، تک گل اوراواردز توسط مهاجم با تجربه این تیم شینزو کوروکی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اوراواردز ژاپن

اوراواردز در پنج دیدار خود موفق به ثبت یک پیروزی شده است، و در چهار دیدار به تساوی رسیده است.اوراواردز در 12 دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها شکست نخورده است.

اوراواردز در خط حمله 7 به ثمر رسانده است،اوراواردز در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است و در 1 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اوراواردز در این هفته میزبان الهلال عربستان در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران اوراواردز امیدوار هستند پس از تساوی ارزشمند در دیدار رفت، در دیدار برگشت به یک پیروزی دست پیدا کنند و در کشور خود جشن قهرمانی را برپا کنند.

 

 

الهلال عربستان:

کار دشوار سعودی ها در ژاپن

 

 

بازی های اخیر الهلال عربستان

الهلال عربستان در این فصل عملکرد خوبی در لیگ عربستان نداشته است و بر خلاف سالهای پیش شانسی برای قهرمانی در لیگ ندارد و تنها هدف رامون دیاز ارژانتینی تکرار قهرمانی لیگ قهرمانان اسیا به مانند سال گذشته است. الهلال در رتبه چهارم لیگ عربستان قرار دارد و فاصله 10 امتیازی تا صدر جدول دارد!. الهلال در آسیا 10 مسابقه به میدان رفته است و 7 پیروزی به دست اورده است.

الهلال در اخرین دیدار خود به مصاف اوراواردز رفت و با نتیجه 1-1 در خانه متوقف شد. تنها گل الهلال توسط سالم الدوساری به ثمر رسیده است. سالم الدوساری در پایان مسابقه با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد.!

امار و ارقام الهلال عربستان

الهلال در مرحله گروهی با تیم های الریان الشارجه، و استقلال تاجیکستان هم گروه بود و موفق شد با کسب 4 پیروزی, 1 شکست و 1 تساوی با 13 امتیاز و تفاضل گل بهتر به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شود، الهلال در مرحله حذفی نیز موفق شد شباب الاهلی، صدرنشین لیگ امارات را شکست دهد. پیروزی برابر فولاد ایران و الشارجه قطر الهلال را برای دومین سال پیاپی به دیدار نهایی رساند.

الهلال در خط حمله 23 گل به ثمر رساند و در خط دفاعی نیز 7 گل دریافت کرده است و در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است!.

بازی پیشرو

الهلال در این هفته به مصاف اوراواردز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا میرود، هواداران پر شمار الهلال در کشور عربستان امیدوار هستند‌ با پیروزی در این دیدار جام را از کشور ژاپن به خانه خود بیا‌رند.

 

 

 

ترکیب احتمالی اوراواردز ژاپن 4-2-3-1

نیشیکاوا_هویبراتن_الکساندرشولز_آکیموتو_ساکای_ایتو_اوائو_اوکوبو_سکینئه_کویرومی و شینزو کوروکی

 

 

ترکیب احتمالی الهلال عربستان 4-2-3-1

مئیوف_عبدلحمید_سوجانگ_بولائی_البورایک_محمدکانو_سلمان‌فرج_اوتایف_کوئلار_ایگالو و موسی‌مارگا

غایبین

شهرانی_سالم الدوساری_میچل و ویتو(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 5 دیدار گذشته دو تیم سهم‌ اوراواردز ژاپن 1 پیروزی و سهم الهلال عربستان نیز 2 پیروزی بوده است و 2 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی اوراواردز ژاپن

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اوراواردز و الهلال
P