پیش بازی دیدار‌ اورتون و آرسنال

پیش بازی دیدار‌ اورتون و آرسنال

زمان برگزاری:26/6/1402

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: گودیسون پارک

داور مسابقه: سیمون هوپر

هفته پنجم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

اورتون:

بحران جدید در کمین تافی ها

بازی های اخیر اورتون

کابوس سقوط هرسال برای هواداران اورتون در پررنگ تر میشود و ظاهرا قرار نیست پس از کارلوانجلوتی، سرمربی دیگری در اورتون به ارامش برسد. فصل گذشته پس از اخراج فرانک لمپارد، شان دایش هدایت اورتون را بر عهده گرفت و موفق شد در هفته های اخر تیم را در لیگ برتر حفظ کند. بنظر میرسد در ادامه فصل یک سرمربی دیگر باید جانشین شان دایش شود و کار فصل گذشته این مربی را تکرار کند!

اورتون در اخرین دیدار خود به مصاف شفیلد یونایتد رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد، گل های اورتون در این دیدار توسط دانجوما و دوکوره به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام اورتون

تیم اورتون در چها  دیدار فصل جدید، متحمل سه شکست و یک تساوی شده است. اورتون با کسب یک امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته است.

اورتون در خط حمله تنها دو گل به ثمر رسانده است. اورتون در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است, جوردن پیکفورد سنگربان شماره یک تیم ملی انگلیس در فصل جدید موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

اورتون در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس میزبان ارسنال در ورزشگاه گودیسون پارک است. هواداران اورتون امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار اولین سه امتیاز فصل را دشت کنند و خود را از انتهای جدول جدا کنند.

آرسنال:

امید به اردوگاه توپچی ها بازگشت

بازی های اخیر ارسنال

عملکرد ضعیف خط دفاعی ارسنال مقابل برنتفورد بسیاری از هواداران این تیم را نا امید کرده بود اما پیروزی شگفت انگیز مقابل منچستریونایتد مجدد امید را به سمت هواداران بازگرداند. ارسنال در شرایطی موفق به کسب سه امتیاز در اخرین دیدار خود شد که اگر کمک سیستم وار نبود این تیم میتوانست اولین شکست فصل را تجربه کند!

ورزشگاه آزادی آماده میزبانی

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف منچستر یونایتد رفت و با نتیجه 3-1 و در لحظات پایانی به پیروزی رسید، گلهای آرسنال در این دیدار توسط اودگارد،رایس و گابریل ژسوس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

ارسنال در چهار دیدار فصل جدید خود موفق به کسب 10 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. ارسنال در خط حمله خود 8 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع ارسنال 4 گل دریافت کرده است. ارون رمزدل موفق به کسب یک کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

ارسنال در پنجمین دیدار فصل جدید، میهمان تیم اورتپن در شهر لیورپول و ورزشگاه گودیسون پارک است. هواداران ارسنال امیدوار هستند چهارمین پیروزی فصل خود را جشن بگیرند تا خود را در بالای جدول حفظ کنند و همچنان یکی از مدعیان قهرمانی لقب بگیرند.

ترکیب احتمالی اورتون 4-4-1-1

پیکفورد_برانتوایت_تارکوفسکی_پاترسون_اشلی‌یانگ_گایه_اونانا_دانجوما_دوکوره_مک‌نیل و بتو

غایبین

دله‌علی_کولمان_هریسون_لوین(احتمالی)

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_هاورتز_ساکا_اودگارد_مارتینلی و ادوارد انکتیا

غایبین

تیمبر_الننی_پارتی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم اورتون 6 پیروزی و سهم ارسنال نیز 12 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P