پیش بازی دیدار اورتون و لیورپول

پیش بازی دیدار اورتون و لیورپول

زمان برگزاری5/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: گودیسون پارک

داور مسابقه: اندی مادلی

هفته بیست و نهم(معوقه) رقابت های لیگ برتر انگلیس

اورتون:

درخانه ما، جایی برای شادی نیست!

پیش بازی دیدار اورتون و لیورپول

بازی های اخیر ا‌ورتون

اورتون در فصل جاری با هدایت شان دایش، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و کسر 8 امتیاز از تافی ها نیز مانع حضور اورتون در منطقه خطر نشده است. اورتون در فصل جاری واکنش های خوبی به کسر امتیاز داشته است و پس از کسر امتیاز، با پیروزی امتیاز از دست رفته را جبران میکند.! اورتون در چهار دیدار اخیر خود هفت امتیاز بدست اورده است و فاصله خود با منطقه سقوط را به عدد 5 افزایش داده است. اورتون برخلاف فصل گذشته عملکرد بهتری از خود به ثبت رسانده است اما برای قطعی شدن بقای آنها در لیگ برتر، نیازمند کسب 6 امتیاز از 5 مسابقه باقی مانده است.

اورتون در اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای اورتون در این دیدار توسط ادریسا گایه و مک‌نیل به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اورتون

اورتون در 33 دیدار خود 10 پیروزی، 15 شکست و 8 تساوی به دست اورده است و با کسب 30 امتیاز در جایگاه 16 جدول قرار گرفته است.

اورتون در خط حمله موفق به ثبت 34 گل شده است. اورتون در خط دفاع نیز 48 گل دریافت کرده است، جوردن پیکفورد سنگربان ملی پوش انگلیسی، در 10 بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

اورتون در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان تیم لیورپول در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران اورتون امیدوار هستند با امتیاز از زمین خارج شوند و امیدهای لیورپول برای قهرمانی را کاهش دهند!.

لیورپول:

لک‌ لک ها فقط قهرمانی میخواهند

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول با هدایت یورگن کلوپ در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است، پس از یک فصل ناامید کننده(فصل گذشته) لیورپول در فصل جاری مدعی قهرمانی در تمام تورنمنت ها بوده است. لیورپول با پیروزی در فینال جام اتحادیه اولین جام فصل را بدست اورده است اما با حذف از لیگ اروپا و جام حذفی انگلیس، تنها یک جام دیگر و قهرمانی در لیگ برتر برای لک لک های انفیلد باقی مانده است. لیورپول در چند هفته پایانی صدرنشینی در جدول را نیز تجربه کرده است اما شکست خانگی برابر کریستال پالاس، صدر جدول را از لیورپول گرفته است و شانس آنها برای قهرمانی اندکی کاهش پیدا کرده است.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف فولام در لیگ برتر انگلیس رفته است و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لیورپول در این دیدار توسط ارنولد، گراونبرخ و دیگو ژوتا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 74 امتیاز از 33 مسابقه خود به دست اورده است, 22 پیروزی 3 شکست و 8 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه دوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 75 گل به‌ ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 17 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر انگلیس است. لیورپول در خط دفاع 32‌‌ گل دریافت کرده است و پس از ارسنال بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لیورپول در 9 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است و در رتبه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، فاتح شهرآورد مرسی ساید شوند و شانس خود برای قهرمانی در لیگ برتر را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی اورتون 4-1-4-1

پیکفورد_برانتوایت_تارکوفسکی_یانگ_‌مایکولنکو‌_گایه_هریسون_گارنر_دوکوره_مک‌نیل و کالورت لووین

غایبین

دله‌علی_دوبین_کولمان_بتو

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_رابرتسون_ارنولد_اندو_الیستر_الیوت_دیاز_صلاح‌ و داروین نونیز

غایبین

تیاگو_کونور_دوآک_ژوتا

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم اورتون 1 پیروزی و سهم لیورپول نیز 11 پیروزی بوده است, 8 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 5 دیدار اخیر دو تیم لیورپول هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P