پیش بازی دیدار اورتون‌ و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار اورتون‌ و منچسترسیتی

زمان برگزاری:6/10/1402

ساعت برگزاری: 23:45

ورزشگاه: گودیسون پارک

داور مسابقه: جان بروکس

هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

اورتون:

فرار تافی ها از منطقه قرمز

پیش بازی دیدار اورتون‌ و منچسترسیتی

بازی های اخیر اورتون

کسر ده امتیاز به دلیل تخلف در ثبت قرارداد، شوک مثبتی برای اورتون بود. ا‌‌ورتون پس رای جنجالی به رتبه آخر لیگ بتر انگلیس سقوط کرد اما چهار پیروزی متوالی همراه با کلین شیت، شاگردان شان دایش را از قعر جدول جدا کرد و این سرمربی به عنوان مربی ماه فوتبال انگلیس انتخاب شد. اورتون در دو هفته پایانی موفق به پیروزی نشده است و دو شکست تلخ را تجربه کرده است، تافی ها ابتدا در جام اتحادیه در ضربات پنالتی مغلوب فولام شدند و در لیگ برتر نیز یک شکست دیگر را تجربه کردند.

اورتون در اخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل اورتون در این دیدار توسط گومز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اورتون

اورتون در 18 دیدار خود 8 پیروزی،8 شکست و 2 تساوی به دست اورده است و با کسب 16 امتیاز در جایگاه 17 جدول قرار گرفته است.

اورتون در خط حمله موفق به زدن 23 گل شده است. اورتون در خط دفاع نیز 22 گل دریافت کرده است، جوردن پیکفورد سنگربان ملی پوش انگلیسی، در 6 بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

اورتون در این هفته میزبان منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است،هواداران اورتون امیدوار هستند با امتیاز از زمین خارج شوند، شگفتی این هفته را رقم بزنند و فاصله خود را با منطقه سقوط افزایش دهند.

منچسترسیتی:

بازگشت قدرتمندانه؟

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها در شش دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده اند و از رتبه اول به رتبه پنجم سقوط کرده اند. منچسترسیتی پس از تساوی برابر کریستال پالاس، برای حضور در جام جهانی باشگاها به کشور عربستان سفر کرد و شاگردان پپ گواردیولا با پیروزی برابر اوراواردز ژاپن و فلومیننزه برزیل برای اولین مرتبه قهرمان جهان شدند و با روحیه بالا، برای شرکت در مسابقات لیگ برتر به انگلیس بازگشتند.

بازگشت امتیازات سپاهان و پرسپولیس

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف فلومیننزه برزیل در فینال جام جهانی باشگاها رفت و با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسید، گلهای سیتی در این دیدار توسط فودن، الوارز(2) و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 17 دیدار به میدان رفته است، 10 پیروزی, 4 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 34 امتیاز،در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 40 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 14 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 20 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میهمان اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند ناکامی های اخیر خود در لیگ پایان دهند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را کاهش دهند.

ترکیب احتمالی اورتون 5-4-1

پیکفورد_برانتوایت_تارکوفسکی_پاترسون_‌میچل‌کین_اونانا_مایکولنکو_گارنر_هریسون_مک‌نیل و بتو

غایبین

دله‌علی_دوکوره_کولمان و یانگ(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_آکه_رودری_گریلیش_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

دوکو (احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم اورتون 2 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 13 پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، منچسترسیتی در 13 دیدار اخیر مقابل اورتون، شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P