پیش بازی دیدار اورتون و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار اورتون و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار اورتون و منچسترسیتی

ـــ‌ـــ ـــــ‌ــ‌ ــــــ ـــــــ

اورتون:

تافی ها امیدوار برای بقا

 

 

بازی های اخیر اورتون

حضور شان دایش ر‌وی نیمکت ا‌ورتون امیدهای هواداران برای بقا در لیگ برتر انگلیس را زنده نگه داشته است.اورتون در ابتدای فصل با فرانک لمپارد نتایج خوبی را به دست نیاورد و کار آبی های بندر لیورپول را برای بقا سخت کرده است. شان دایش در 15 مسابقه روی نیمکت اورتون نشسته است و تنها در 6 دیدار شکست خورده است.اورتون در چهار دیدار اخیر خود پنج امتیاز به دست اورده است تا از منطقه قرمز جدول خارج شود.

اورتون در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و با نتیجه 5-1 به پیروزی رسید، گلهای اورتون توسط استل در‌وازبان برایتون،دوکوره(2) و مک نیل (2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اورتون

اورتون در 35 دیدار خود 7 پیروزی،17 شکست و 11 تساوی به دست اورده است و با کسب 32 امتیاز در جایگاه 17 جدول قرار گرفته است.

اورتون در خط حمله امار خوبی نداشته است و تنها موفق به زدن 32 گل شده است.

اورتون در خط دفاع نیز 53 گل دریافت کرده است،اورتون در هشت بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

اورتون در این هفته میزبان منچسترسیتی است،هواداران اورتون امیدوار هستند با امتیاز از زمین خارج شوند، شگفتی این هفته را رقم بزنند و فاصله خود را با منطقه سقوط افزایش دهند.

 

 

منچسترسیتی

شرایط خوب سیتیزن ها ادامه دارد

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

فصل رویایی سیتیزن ها ادامه دارد، منچسترسیتی با پپ گواردیولا در این فصل نزدیک تر از همیشه به سه گانه تاریخی است. شکست ناپذیری سیتیزن ها در 21 دیدار اخیر نشان از امادگیبالای آنها در مهم ترین مقطع فصل میدهد.منچسترسیتی در لیگ برتر رقابت نزدیکی به ارسنال دارد و تاخیر یک روزه مسابقه این هفته آنها از شنبه به یکشنبه میتواند کار شاگردان پپ گواردیولا را سخت کند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف رئال مادرید رفت و با نتیجه 1-1 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به تساوی دست یافت. تنها گل منچسترسیتی توسط دیبیرونه از پشت محوطه جریمه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 34 دیدار این فصل خود 26 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 82 امتیاز در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 89 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 31 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 11 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته میهمان اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک است، هواداران سیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و یازدهمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند و صدرنشینی را حفظ کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی اورتون 4-5-1

پیکفورد_مینا_تارکوفسکی_پترسون_مکولنکو_گایه_اونانا_ایوبی_دوکوره_مک‌نیل و کالورت لونین

غایبین

کولمان_گودفری_وینگارد

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_والکر_لاپورته_دیاز_استونس_الوارز_رودری_سیلوا_ماحرز_فودن و ارلینگ هالند

غایبین

آکه(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 13 و سهم اورتون نیز 2 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اورتون و منچسترسیتی
P