پیش بازی دیدار اورتون و منچستر یونایتد

پیش بازی دیدار اورتون و منچستر یونایتد

__ __ __ __ __ __ __

اورتون:

رسیدن تافی ها به میانه جدول

 

بازی های اخیر اورتون

اورتون فصل را با دو شکست شروع کرد و سپس به چهار تساوی پیاپی رسید تا انتهای جدول با 4 امتیاز قرار گیرد اما دو برد پیاپی این تیم را به میانه جدول رسانده است.

اورتون ابتدا وستهام را با تک گل موپی شکست داد و سپس به مصاف ساوتهمپتون رفت و با کامبکی دیدنی در در دو دقیقه پیروز میدان شد تا در هفت دیدار اخیر خود در لیگ و حذفی شکستی نخورده باشد.

امار و ارقام اورتون

اورتون در 8 دیدار فصل خود 10 امتیاز کسب کرده است, 2 پیروزی 2 شکست و 4تساوی برای شاگردان لمپارد به ثبت رسیده است.

امار اورتون در خط دفاع و حمله مشابه بوده است و تیم 7 گل زده و خورده در کارنامه خود ثبت کرده است. اماری که درخشش پیکفورد درون دروازه این تیم بی تاثیر نبوده است جوردن پیکفورد دروازبان ملی پوش اورتون با میانگین 4.4 سیو در هر بازی بالاترین رتبه میان رقبای خود دارد.

بازی پیشرو

اورتون در بازی این هفته باید به مصاف منچستر یونایتد برود،لمپارد و شاگردانش امیدوار به تکرار پیروزی خانگی فصل گذشته مقابل یونایتد هستند.

 

منچستر یونایتد

منچستر یونایتد
منچستر یونایتد

ثباتی که همچنان وجود ندارد.

 

بازی های اخیر منچستر یونایتد

منچستر یونایتد که با چهار پیروزی متوالی در لیگ از جمله شکست دادن ارسنال و لیورپول حسابی هواداران این تیم را به ادامه رقابت ها امیدوار کرده بود شکست سنگینی مقابل سیتی خورد تا هواداران این تیم دوباره نا امید شوند.

منچستر در اخرین دیدار خود به مصاف اومونیا قبرس رفت، در دقیقه 34 با گلزنی کریم انصاری فر ملی پوش تیم ملی ایران از رقیب خود عقب افتاد, اما با ورود مارکوس رشفورد و مارسیال روند این تیم نیز عوض شد و 3-2 حریف خود را شکست دادند(رشفورد 2 گل و مارسیال 1 گل) و در رتبه دوم لیگ اروپا ایستادن.

امار و ارقام منچستر یونایتد

منچستر یونایتد در فصل جاری 7 دیدار انجام داده است, 4 پیروزی و 3 شکست در کارنامه این تیم ثبت شده است منچستر با 12 امتیاز در رتبه ششم جدول قرار گرفته است.

در خط حمله این تیم 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی عملکرد این تیم خوب نبوده است و 14 گل دریافت کرده اند و میانگین 2 گل خورده در هر بازی برای این تیم ثبت شده است.

بازی پیشرو

منچستر باید خود را برای تقابل با اورتون اماده کند،اورتون در 6 بازی اخیر خود شکست نخورده است باید دید ایا منچستر یونایتد میتواند رکورد این تیم را خراب کند یا خیر.

 

ترکیب احتمالی اورتون 4-3-3

پیکفورد_کودی_تارکوفسکی_مایکولنکو_کولمان_ گارای_اونانا_گایا_ایوبی_گوردون و موپی

غایبین

یری مینا_هولگات_پاترسون_لوین

 

ترکیب احتمالی منچستر یونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_مارتینز_دالوت_شاو_اریکسن_کاسمیرو_سانچو_انتونی_فرناندز و مارکوس رشفورد

غایبین

مگوایر_بیساکا_ویلیامز_واران(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم شیاطین سرخ 10 پیروزی و سهم اورتون 3 پیروزی بوده است، 7 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی منچستر

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P