پیش بازی دیدار اوساسونا و رئال مادرید

پیش بازی دیدار اوساسونا و رئال مادرید

زمان برگزاری:26/12/1402

ساعت برگزاری: 18:45

ورزشگاه: ال‌سادار

داور مسابقه: مارتینز مونوئرا

هفته بیست و نهم رقابت های لالیگا اسپانیا

اوساسونا:

بدنبال برد تاریخی!

پیش بازی دیدار اوساسونا و رئال مادرید

بازی های اخیر اوساسونا

اوساسونا با هدایت جاگوبا آراساته برخلاف فصل گذشته، مدعی کسب سهمیه رقابت های اروپایی نیست و تنها هدف اوساسونا در فصل جاری، قرار گرفتن در نیمه بالایی جدول است. اوساسونا با رتبه کسب سهمیه رقابت های اروپایی 7 امتیاز فاصله دارد و برای کسب سهمیه، نیازمند یک معجزه فوتبالی است. اوساسونا در ماه گذشته عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. اوساسونا در 5 دیدار اخیر خود تنها در 1 دیدار شکست خورده است و فاصله خود را با رقبا کمتر از گذشته کرده است.

اوساسونا در اخرین دیدار خود به مصاف خیرونا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است. اوساسونا در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است و تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.!

آمارو ارقام اوساسونا

اوساسونا در 28 مسابقه خود در این فصل 10 پیروزی، 6 تساوی و 12 شکست با دست آورده است و با 36 امتیاز در جایگاه 10 جدول قرار گرفته است.

اوساونا در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است, تیم اوساسونا در خط دفاعی نیز 39 گل دریافت کرده است‌، تیم اوساسونا در 9 مسابقه این فصل فوتبال اسپانیا دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

اوساسونا در این هفته میزبان رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران اوساسونا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار شگفتی هفته را رقم بزنند و صدرنشین لیگ را متوقف کنند.

رئال مادرید:

آنچلوتی؛ تسلیم نمیشود!

بازی های اخیر رئال مادرید

پس از تساوی ناامید کننده برابر لایپزیش، انچلوتی به خوبی واکنش نشان داد و یک مرتبه دیگر ثابت کرد همچنان بهترین گزینه برای هدایت رئال مادرید است. ترکیب جذاب رئال مادرید در این فصل با هدایت پیرمرد ایتالیایی تکمیل شده است تا رئال مادرید مدعی قهرمانی در اسپانیا و اروپا باشد. کهکشانی ها در لیگ قهرمانان با توجه به قرعه باید با مصاف منچسترسیتی در یک چهارم نهایی بروند و هواداران رئال امیدوار هستند قبل از آغاز مسابقات رفت و برگشت برابر قهرمان دوره قبل، قهرمانی خود در لالیگا را قطعی کنند و با خیال راحت به مصاف سیتی بروند. رئال مادرید در 33 مسابقه اخیر(وقت های قانونی) هرگز شکست نخورده است و با حفظ روند فعلی، به زودی قهرمانی خود در اسپانیا را قطعی خواهد کرد.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف سلتاویگو رفت و با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسیده است. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط وینیسیوس، اردا گولر و گل به خودی(2) به ثمررسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 28 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 69 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 21 پیروزی, 6 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 60 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 16 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 18 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 14 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم اوساسونا در ورزشگاه ال سادار است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اخرین مسابقه خود پیش از فیفا دی را با پیروزی پشت سر بگذارند و امتیاز خود با تیم های بارسلونا و خیرونا را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی اوساسونا 4-3-3

هررا_گارسیا_کاتنا_هرراندو_آرسو_موجیکا_تورو_مونکایولا_گومز_روبن‌گارسیا و آنته بودیمیر

غایبین

بارخا_اوروز_پنا_داوید گارسیا

 ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_کروس_والورده_دیاز_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

آلابا_کورتوا_میلیتائو_بلینگهام

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 15 پیروزی بوده است و 5 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. آخرین پیروزی اوساسونا برابر رئال مادرید در سال 2011 بدست آمده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P