پیش بازی دیدار اوکراین و بلژیک

پیش بازی دیدار اوکراین و بلژیک

زمان برگزاری: 6/4/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: ام‌اچ‌پی آرنا

داور مسابقه: انتونی تیلور

هفته سوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه E

تیم ملی اوکراین:

مرگ یا زندگی!

پیش بازی دیدار اوکراین و بلژیک

بازی های اخیر تیم ملی اوکراین

تیم ملی اوکراین با هدایت سرگی روبروف برخلاف پیشبینی ها شروع خوبی در رقابت های جام ملت های اروپا نداشته است و کار آنهارا سخت کرده. تیم ملی اوکراین در مسابقات مقدماتی با تساوی برابر ایتالیا  راهی پلی اف مسابقات شد و با پیروزی برابر بوسنی و ایسلند به مرحله نهایی صعود کرده است. اوکراین در 11 دیدار اخیر خود تنها در 2 دیدار شکست خورده است اما شرایط خوبی ندارد!.

تیم ملی اوکراین در اخرین دیدار خود به مصاف اسلواکی رفته است و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای اوکراین در این دیدار توسط شاپارنکو و یارمچوک به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اوکراین

تیم ملی اوکراین در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 پیروزی و 1 شکست به دست‌ آورده است . تیم ملی اوکراین با کسب 3 امتیاز و تفاضل بدتر نسبت به رقبا در جایگاه چهارم جدول گروه قرار گرفته است و سرنوشت صعود در دستان خودش قرار دارد.

اوکراین در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی اوکراین در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است، تیم اوکراین موفق به ثبت کلین شیت در یورو نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اوکراین در سومین و اخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا به مصاف بلژیک در ورزشگاه ام‌اچ پی ارنا شهر اشتوتگارت خواهد رفت. هواداران تیم ملی اوکراین امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رقیب اصلی خود در گروه را متوقف کنند و خود را به مرحله حذفی مسابقات برسانند.

تیم ملی بلژیک:

شیاطین قصد حذف شدن ندارند!

بازی های اخیر تیم ملی بلژیک

تیم ملی بلژیک با هدایت دومنیکو تدسکا  پیش از شروع رقابت های جام ملت های اروپا یکی از مدعیان قهرمانی بشمار میرفت  اما نتایج آنها در پایان هفته د‌وم در حد و اندازه قهرمانی نبوده است. تیم ملی بلژیک در 17 دیدار اخیر خود تنها در 1 دیدار شکست خورده است و شرایط خوبی دارد. بلژیک در مسابقات مقدماتی با فاصله 10 امتیازی نسبت به تیم سوم صعود خود به دور نهایی را قطعی کرده است و بنظر میرسد قصد حذف شدن در مرحله گروهی جام ملت هارا ندارد.

قوانین جدید لیگ برتر

تیم ملی بلژیک در اخرین دیدار خود به مصاف رومانی رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای بلژیک در این دیدار توسط تیلمانس و دیبروینه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی بلژیک

تیم ملی بلژیک در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 پیروزی و 1 شکست به دست‌ آورده است . تیم ملی بلژیک با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر در جایگاه اول جدول گروه قرار گرفته است و با کسب امتیاز در اخرین دیدار خود به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

بلژیک در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. بلژیک در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، کاستلس سنگربان باتجربه تیم بلژیک موفق به ثبت یک کلین شیت در یورو شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی بلژیک در سومین و اخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا به مصاف اوکراین خواهد رفت. هواداران تیم ملی بلژیک امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار خود را به مرحله حذفی مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اوکراین 5-4-1

توربین_زابارنی_اسواتوک_ماتوینک_تومچیک_زینچنکو_شاپارنکو_برازیکو_مودریک_تسگانکوف و رومان یارمچوک

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی بلژیک 3-4-2-1

کاستلس_ورتونگن_تئاته‌‌_فئاس_کاستانیه_اونانا_تیلمانس_باکایوکو_دیبروینه _دوکو و روملو لوکاکو

غایبین

لوکباکیو

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند و این دیدار اولین مسابقه رسمی دو تیم است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی بلژیک

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P