پیش بازی دیدار ایتالیا و آلبانی

پیش بازی دیدار ایتالیا و آلبانی

زمان برگزاری: 26/3/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: فلیکس زوایر

هفته اول رقابت های جام ملت های اروپا گروه B

تیم ملی ایتالیا:

مدافع عنوان قهرمانی وارد میشود

پیش بازی دیدار ایتالیا و آلبانی

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

پس از خروج روبرتو مانچینی هدایت تیم ملی ایتالیا برعهده لوچانو اسپالتی سرمربی موفق اسبق ناپولی قرار گرفته است. اسپالتی در تیم ملی ایتالیا نتایج خوبی بدست اورده است و با پیروزی سرنوشت ساز برابر تیم ملی اوکراین فوتبال ایتالیا را از یک فاجعه دیگر نجات داده است و اتزوری با هدایت سرمربی 65 ساله به جام ملت های اروپا رسیده است. ایتالیا تا کنون 10 مرتبه در مسابقات یورو حضور پیدا کرده است و 2 قهرمانی نیز سهم لاجوردی پوشان بوده است. عدم حضور ایتالیا در جام جهانی قطر و قرار گرفتن در گروه مرگ مسابقات شرایط روحی روانی بازیکنان را برهم زده است. ایتالیا برای تکرار قهرمانی خود کار به مراتب سخت تر از قهرمانی در دوره گذشته دارد!.

ایتالیا در اخرین دیدار خود به مصاف بوسنی رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل ایتالیا در این مسابقه توسط داویده فراتسی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایتالیا

تیم ملی ایتالیا در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی و 2 تساوی به دست‌ آورده است و بدون شکست خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

ایتالیا در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز تنها 1 گل دریافت کرده است و در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایتالیا در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف آلبانی خواهند رفت. هواداران ایتالیا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول گروه مرگ مسابقات را  بدست اورند و امیدهای خود برای صعود از گروه را افزایش دهند.

تیم ملی آلبانی

بدشانسی عقاب ها در قرعه کشی!

بازی های اخیر تیم ملی آلبانی

سرخ و سیاه های قاره اروپا جدید ترین میهمان جام ملت های اروپا هستند، آلبانی در مقدماتی جام ملت های اروپا بالاتر از لهستان و جمهوری چک در جایگاه اول قرار گرفته است و برای دومین مرتبه به جام ملت ها صعود کرده است. تیم ملی آلبانی تنها یک مرتبه در سال 1964 در مسابقات حضور پیدا کرده است و در مرحله یک شانزدهم نهایی از گردونه مسابقات کنار رفته است. سلوینیو سرمربی 50 ساله برزیلی تیم البانی تنها در 13 مسابقه روی نیمکت آلبانی نشسته است و موفق به کسب 7 پیروزی شده است.

نوری شاهین سرمربی جدید دورتموند

تیم ملی آلبانی در اخرین دیدار خود به مصاف آذربایجان رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای البانی در این دیدار توسط بایرامی،ماناج و لاچی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی آلبانی

تیم ملی آلبانی در پنج مسابقه اخیر خود 2 پیروزی, 1 تساوی و 2 شکست به دست‌ آورده است و خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

آلبانی در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و تنها در دو دیدار کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی آلبانی در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف ایتالیا، مدافع عنوان قهرمانی خواهند رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و امید های خود برای صعود از گروه مرگ مسابقات را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایتالیا 3-4-2-1

دوناروما_باستونی_بونجورنو_‌‌دارمیان_دی‌مارکو_دی‌لورنزو_جورجینیو_فراتسی_بارلا_کیزا و اسکاماکا

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی آلبانی 3-4-2-1

استراکوشا_جیمسیتی_آجتی_میتاج‌_هیساج_بایرامی_رامادانی_اصلانی_اسانی_صفری‌ و آرماندو بورخا

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در 4 مسابقه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، هر 4 مسابقه با پیروزی تیم ملی ایتالیا به پایان رسیده است. البانی موفق به کسب امتیاز برابر ایتالیا نشده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی ایتالیا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P