پیش بازی دیدار ایتالیا و انگلیس

پیش بازی دیدار ایتالیا و انگلیس

پیش بازی دیدار ایتالیا و انگلیس

ـــ ـــ ـــ ـــ ــــ

 

تیم ملی ایتالیا:

تیم ملی ایتالیا:
تیم ملی ایتالیا:

قهرمان وارد میشود.!

 

 

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

پس از قهرمانی در دوره گذشته مسابقات یورو، تیم ملی ایتالیا دچار دژاوو شد و مجدد از صعود به جام جهانی برای د‌ومین دوره متوالی بازماند. فدراسیون فوتبال ایتالیا اما از سرمربی خود، روبرتو مانچینی حمایت کردند و موفق شدند با صدرنشینی در گروه مرگ مسابقات به نیم نهایی لیگ ملت های نیز صعود کنند.

تیم ملی ایتالیا در اخرین دیدار خود در مسابقات رسمی به مصاف تیم ملی مجارستان رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 این تیم را شکست دهد، گلهای ایتالیا توسط، راسپادوری و دیمارکو به ثمر رسیده است.

 امار و ارقام تیم ملی ایتالیا

ایتالیا در پنج دیدار خود‌ 3 پیروزی و 2 شکست به دست اورده است،

ایتالیا در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده اند, لاجوردی پوشان در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده اند و در دو مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

ایتالیا در اولین دیدار خود، به مصاف انگلیس خواهد رفت و از این بازی به عنوان فینال زودهنگام گروه یک مسابقات نیز یاد میشود،هواداران تیم ملی ایتالیا امیدوار هستند روند خوب خود مقابل انگلیس را ادامه دهند و با یک پیروزی خانگی صدرنشین گروه شوند.

 

 

تیم ملی انگلیس:

طلسم شکسته میشود؟.

 

 

بازی های اخیر تیم ملی انگلیس

علیرغم حواشی برکناری ساوگیت از هدایت تیم ملی انگلیس، قرار داد گرت ساوگیت سرمربی 52 ساله با فدراسیون انگلیس فسخ نشد و این مربی به کار خود ادامه داد. هواداران انگلیس امید زیادی به قهرمانی در یورو و جام جهای با یکی از پرستاره ترین تیم های ملی تاریخشان را داشتند اما همچنان به قهرمانی نرسیده اند!. تیم ملی انگلیس در مسابقات رسمی هرگز مقابل ایتالیا به پیروزی نرسیده است و به گفته اکثر کارشناسان انگلیسی، دچار طلسم مقابل ایتالیا شده اند.!

تیم ملی انگلیس در اخرین دیدار خود به مصاف فرانسه در جام جهانی رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل تیم ملی انگلیس توسط هری کین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی انگلیس

تیم ملی انگلیس در پنج دیدار خود موفق به کسب 3 پیروزی 1 تساوی و 1 شکست شده است،

سه شیر ها در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده اند،انگلیس در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار اخیر موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی انگلیس در این هفته به مصاف ایتالیا خواهد رفت، هواداران انگلیس امیدوار هستند طلسم ناکامی های آن ها مقابل ایتالیا شکسته شود و یک پیروزی مهم در کشور ایتالیا به دست اوردند.

 

 

 

ترکیب احتمالی ایتالیا 3-5-2:

دوناروما_بونوچی_اچربی_تولوی_پالمیری_بارلا_جورجینیو_دی‌لورنزو_تونالی_پولیتانو و دومنیکو براردی

غایبین:

کیزا_پرا‌ودل_دیمارکو

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی انگلیس 4-2-3-1

پیکفورد_استونز_مگوایر_جیمز_لوک‌شاو_بلینگهام_رایس_هندرسون_ساکا_فودن و هری کین

غایبین

پوپ_رشفورد_مانت

 

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در 10 مسابقه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم ایتالیا 6 و سهم انگلیس نیز 1 پیروزی بوده است، سه دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی تیم ملی ایتالیا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ایتالیا و انگلیس
P