پیش بازی دیدار ایتالیا و اوکراین

پیش بازی دیدار ایتالیا و اوکراین

زمان برگزاری:21/6/1402

ساعت برگزاری: 22:15

ورزشگاه: سن سیرو

داور مسابقه: الخاندرو هرناندز

هفته ششم ‌رقابت های مقدماتی یورو 2024

پیش بازی دیدار ایتالیا و اوکراین

تیم ملی ایتالیا:

ارتش اسپالتی آماده دفاع از اعتبار فوتبال کشور

بازی های اخیر تیم ملی ایتالیا

تیم ملی ایتالیا در سالهای اخیر با بحران بزرگی مواجه شده است، یکی از پر افتخار ترین تیم های تاریخ جام های جهانی اروپایی از دو دوره پیاپی جام جهانی بازمانده است و پس از قهرمانی در دوره گذشته مسابقات یورو، برای صعود مجدد به مسابقات به مشکل خورده است و اگر غفلت کند به سرنوشت جام جهانی دچار خواهد شد!.

تیم ملی ایتالیا در اخرین دیدار خود به مصاف مقدونیه شمالی رفت و با نتیجه 1-1 متوقف شد تا کار برای صعود سخت شود، تنها گل ایتالیا در این دیدار توسط چیرو ایموبیله کاپیتان جدید آتزوری به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تیم ملی ایتالیا

ایتالیا در سه دیدار خود‌ در مقدماتی یورو، 1 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با کسب چهار امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

ایتالیا در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده اند, لاجوردی پوشان در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده اند و در یک مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

ایتالیا در چهارمین دیدار خود، به مصاف تیم ملی اوکراین خواهد رفت، از این مسابقه به عنوان فینال برای صعود اخرین تیم گروه مسابقات نیز یاد میشود،هواداران تیم ملی ایتالیا امیدوار هستند با پیروزی برابر اوکراین خود را به رتبه دوم بریانند و سرنوشت صعود همچنان در دستان خودشان باشد.

تیم ملی اوکراین:

بدنبال شگفتی در شهر میلان

بازی های اخیر تیم ملی اوکراین

در اوکراین شاید دیگر هدف اول مردم فوتبال نباشد اما صعود به یورو 2024 میتواند یک اتفاق بزرگ برای مردم جنگ زده این کشور باشد. اوکراین در راه صعود به جام جهانی مغلوب شد و از صعود بازماند و بازیکنان این کشور دوست ندارند تاریخ در یورو برای آنها تکرار شود و امیدوار هستند از شرایط به‌وجود اماده نهایت استفاده را ببرند.

کار سخت شاگردان عنایتی

اوکراین در اخرین دیدار خود به مصاف انگلیس صدرنشین رفت و موفق شد با نتیجه 1-1 بازی را به اتمام برساند. تنها گل اوکراین توسط زینچنکو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تیم ملی اوکراین

اوکراین در چهار دیدار خود‌ 2 پیروزی, 1 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با کسب 7 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

اوکراین در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده اند, تیم ملی اوکراین در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در یک مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اوکراین در پنجمین دیدار خود، میهمان تیم ملی ایتالیا در شهر میلان است،هواداران تیم ملی اوکراین امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی زمین مسابقه را ترک کنند تا سرنوشت صعود در دستان خودشان باشد.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایتالیا 4-3-3

دوناروما_اسکالوینی_باستونی_دیمارکو_کریستانته_بارلا_تونالی_دی‌لورنزو_زاکانی_ایموبیله و نیکولو زانیولو

غایبین:

پلگرینی_کیزا_مانچینی_پولیتانو

ترکیب احتمالی تیم ملی اوکراین 4-3-3

بوشچان_زابارنی_کریستوف_ماتینکو_کونوپلیا_زینچنکو_سودوکوف_استپاننکو_تسیانکوف_یارمولنکو و ولادسلاف وانت

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در 5 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, 4 پیروزی سهم ایتالیا بوده است و 1 دیدار نیز به تساوی رسیده است، اوکراین در سالهای اخیر مقابل ایتالیا به پیروزی نرسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی ایتالیا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P