پیش بازی دیدار ایران‌ و سوریه

پیش بازی دیدار ایران‌ و سوریه

زمان برگزاری:11/11/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: عبدالله خلیفه

داور مسابقه: کیم جونگ هیوک

رقابت های جام ملت های اسیا

تیم ملی ایران:

یوزها بدنبال حفظ رکورد صد در صدی

پیش بازی دیدار ایران‌ و سوریه

بازی های اخیر تیم ملی ایران

عملکرد خوب تیم ملی ایران با امیرقلعه نویی همچنان ادامه دارد. تیم ملی ایران در کنار قطر میزبان، تنها تیم های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی هستند که تمامی رقابت های خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. تیم ملی ایران در دوره های گذشته نیز عملکر خوبی در مراحل ابتدایی داشته است اما در مراحل انتهایی جام ناکام بوده است. تیم ملی ایران در این دوره رقابت های جام ملت های اسیا به سمت دشوار تر جدول راه پیداکرده است و برای فینالیست شدن به ترتیب باید به مصاف سوریه، برنده دیدار ژاپن بحرین و در صورت صعود به نیمه نهایی، باید مصاف برنده دیدار قطر و ازبکستان برود. تیم ملی ایران در پست مدافع با بحران عجیبی روبرو شده است، ایران محرمی و حسینی را به دلیل مصدومیت از دست داده است و کنعانی زادگان نیز محروم تیم ملی به حساب می آید!.

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود به مصاف امارات رفته است با پیروزی 2-1 مرحله گروهی را به پایان رسانده است. هردو گل تیم ملی ایران توسط مهدی طارمی به ثمر سیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در سه دیدار اخیر خود در مرحله گروهی، سه پیروزی پیاپی بدست اورده است و به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شده است.

تیم ملی ایران در خط حمله با رهبری اکرم مهدی طارمی و سردار ازمون 7 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تیم ملی ایران 2 گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان شماره یک تیم ملی ایران در یک دیدار خود موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران خود را برای اولین دیدار در مرحله حذفی آماده میکند، تیم ملی ایران در این مرحله جام ملت های اسیا به مصاف سوریه در ورزشگاه عبدالله خلیفه شهر دوحه قطر خواهد رفت. هواداران ایران امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی سوریه:

سربازان تاریخ ساز

بازی های اخیر تیم ملی سوریه

تیم ملی سوریه با هدایت هکتور کوپر آرژانتینی، عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است. تیم ملی سوریه برای ا‌ولین مرتبه در تاریخ به مرحله حذفی مسابقات صعود کرده است. هکتور کوپر سرمربی سرشناس اسبق والنسیا،اینتر و تیم ملی مصر کار بزرگی در جام ملت های اسیا بدست اورده است و در کنفرانس قبل مسابقه با ایران اعلام کرد اماده پیروزی برابر ایران و یک جشن بزرگ و تاریخی هستیم!. تیم ملی سوریه قبل شروع جام ملت های اسیا با یک حاشیه عجیب مواجه شد، خط خوردن عمرالسوما کاپیتان اول تیم ملی سوریه فشار زیادی به سرمربی کهنه کار آرژانتینی وارد کرد اما این سرمربی با کنترل کردن حواشی و رختکن تیم، یک نتیجه تاریخی در قطر بدست اورده است.

تیم ملی سوریه در اخرین دیدار خود به مصاف هند رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل سوریه در این دیدار توسط عمرالخریبین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی سوریه

تیم ملی سوریه در سه دیدار اخیر خود در مرحله گروهی، یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است و با کسب 4 امتیاز به عنوان یکی از تیم های برتر رتبه سوم راهی مرحله حذفی شده است.

تیم ملی سوریه در خط حمله تنها 1 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است. احمد مادانیه سنگربان اول تیم ملی سوریه در دو دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی سوریه در اولین مسابقه تاریخ خود در مرحله حذفی به مصاف تیم ملی ایران در ورزشگاه عبدالله خلیفه قطر خواهد رفت. هواداران تیم ملی سوریه امیدوار هستند با پیروزی برابر تیم ملی ایران، یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_چشمی_خلیل‌زاده_حاج‌صفی_رضاییان_قدوس_عزت‌اللهی‌‌_قایدی_قلی‌زاده_ازمون و مهدی طارمی

غایبین

مجیدحسینی_محرمی_کنعانی زادگان

ترکیب تیم ملی سوریه 4-4-2

مادانیه‌_کروما_اوسویو_عبدل‌رحمان‌_آجان_الیاس_محمود‌اسواد_الا‌ال‌دالی_امار‌رمادان_ابراهیم هسار و پابلو صباغ

غایبین:

عمرخریبین(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 8 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند, 5 دیدار با پیروزی تیم ملی ایران به پایان رسیده است و 3 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. سوریه در سالیان اخیر مقابل ایران به پیروزی نرسیده است. چهار دیدار اخیر دو تیم با پیروزی تیم ملی ایران به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی ایران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P