پیش بازی دیدار ایران‌ و ‌فلسطین

پیش بازی دیدار ایران‌ و ‌فلسطین

زمان برگزاری:24/10/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: اجوکیشن سیتی

داور مسابقه: عبدالرحمان الجاسم

هفته اول رقابت های جام ملت های آسیا

تیم ملی ایران:

قدم اول را محکم بردار

پیش بازی دیدار ایران‌ و ‌فلسطین

بازی های اخیر تیم ملی ایران

تیم ملی ایران با هدایت امیر قلعه نویی پای به جام ملت های آسیا خواهد گذاشت که پس از بازگشت قلعه نویی به نیمکت تیم ملی، در 13 مسابقه هرگز شکست نخورده است و در 11 دیدار به پیروزی رسیده است. تیم ملی ایران با میانگین سنی 29.52 سال سن دومین تیم مسن جام ملت های اسیا معرفی شده است و بنظر میرسد اخرین تلاش بازیکنان فعلی تیم ملی برای کسب عنوان قهرمانی در آسیا است و جام ملت های بعد، این بازیکنان حضور نخواهند داشت. امید ابراهیمی با 36 سال سن به عنوان مسن ترین بازیکن تیم و اریا یوسفی با 21 سال سن به عنوان جوان ترین بازیکن تیم ملی در این تورنمنت به حساب می آیند.

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود به مصاف اند‌ونزی در یک دیدار تدارکاتی رفت و با نتیجه 5-0 به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی ایران در این دیدار توسط قدوس،چشمی،مغانلو و مهدی قایدی(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در پنج دیدار تدارکاتی اخیر تحت هدایت امیر قلعه نویی، 4 پیروزی و 1 تساوی بدست اورده است، تساوی ایران در مقابل ازبکستان به ثبت رسیده است.

ایران در خط حمله به رهری طارمی و ازمون 17 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران در اولین گام خود به مصاف فلسطین آسان ترین تیم گروه خواهد رفت هواداران تیم ملی ایران امیدوار هستند با پیروزی پر گل در این دیدار برای رقبای خود خط و نشان بکشند.

تیم ملی فلسطین:

از جنگ به فوتبال

بازی های اخیر تیم ملی فلسطین

کشور فلسطین در ماه های اخیر با مشکلات زیادی روبرو شده است و بالا گرفتن جنگ در این کشور بسیاری از مردم جهان را به شوک فرو برده است اما فوتبال بهانه خوبی شده است تا مردمان فلسطین یک دلخوشی کوچک داشته باشند!. فلسطین با هدایت مکرم دبوب، سرمربی تونسی و 51 ساله خود برای رفابت های جام ملت های آسیا وارد کشور قطر شده است و امیدوار است با توجه به انگیزه بالای بازیکنان، شگفتی بزرگی را رقم بزند و یک پیام برای سراسر دنیا ارسال کند. نیمی از بازیکنان فلسطین در کشور های اروپایی به فوتبال خود ادامه میدهند و سرشناس ترین بازیکن فسلطین اودای دباغ مهاجم 25 ساله این تیم است که در باشگاه شارلوا بلژیک به میدان میرود. به دلیل تعطیلی لیگ داخلی کشور فلسطین(جنگ)، تعدادی از بازیکنان این کشور چند ماه است به میدان نرفته اند!.

فلسطین در اخرین دیدار خود به مصاف عربستان سعودی در یک دیدار تدارکاتی رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی رسیده است.

آمار و ارقام تیم ملی فلسطین

فلسطین در پنج بازی اخیر خود، سه شکست و دو تساوی به دست اورده است.

فلسطین در پنج دیدار اخیر خود تنها یک گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع تیم فلسطین 5 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی فلسطین در اولین بازی خود به مصاف تیم ملی ایران در ورزشگاه اجوکیشن سیتی خواهد رفت. هواداران تیم ملی فلسطین امیدوار هستند با کسب امتیاز برابر ایران یک شگفتی بزرگ رفم بزنند و به ادامه مسابقات امیدوار تر شوند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_خلیل‌زاده‌‌_کنعانی‌زادگان_حاج‌صفی_رضاییان_قدوس_عزت‌الهی_محبی_جهانبخش_مغانلو و مهدی طارمی

غایبین

ندارد

ترکیب تیم ملی فلسطین 4-3-3

همادا_محمد‌صالح‌_طرماتینی_سالدانا_ال‌باطار_عطاجابر_محمدرشید_ابوواردا_صیام_زایب‌غنبر و اودای دباغ

غایبین:

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم تاکنون در پنج دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سه دیدار با پیروزی تیم ملی ایران به پایان رسیده است و دو دیدار با تساوی به پایان رسیده است. فلسطین تاکنون مقابل ایران به پیروزی نرسیده است.در این مسابقات جمعاً ۱۶ گل به ثمر رسیده است که سهم تیم ملی ایران 14 گل و سهم تیم ملی فلسطین 2 گل می باشد.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی ایران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P