پیش بازی دیدار ایران‌ و قطر

پیش بازی دیدار ایران‌ و قطر

زمان برگزاری:18/11/1402

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: الثمامه

داور مسابقه: احمد العلی

نیمه نهایی رقابت های جام ملت های اسیا

تیم ملی ایران:

خیز بلند یوزها برای قهرمانی

پیش بازی دیدار ایران‌ و قطر

بازی های اخیر تیم ملی ایران

روز‌های خوب فوتبالی کشور ایران با هدایت ژنرال همچنان ادامه دارد و کشور ایران در حال سپری کردن بهترین ورژن خود در چند دهه اخیر است. پس از انتخاب امیرقلعه نویی به عنوان جانشین کارلوس کیروش، انتقاد های زیادی به این سرمربی پرافتخار فوتبال ایران وارد شد اما امیرقلعه نویی با عملکرد فوق العاده خود ثابت کرد لیاقت حضور روی نیمکت تیم ملی را داشته است. نتایج درخشان تیم ملی ایران در جام ملت های اسیا، شانس قلعه نویی برای ادامه همکاری را افزایش داده است، سرمربی 60 ساله تیم ملی ایران امیدوار است با قهرمانی در اسیا، نام خود را برای همیشه در تاریخ فوتبال ایران به ثبت برساند.

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ولی ژاپن رفت و با یک عملکرد درخشان با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی ایران توسط محمد محبی و علیرضا جهانبخش به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در پنج دیدار خود در جام ملت های اسیا، پنج پیروزی متوالی بدست اورده است و خود را به مرحله نیمه نهایی مسابقات رسانده است.

تیم ملی ایران در خط حمله به رهبری مهدی طارمی و سردار ازمون 10 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تیم ملی ایران 4 گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان شماره یک تیم ملی ایران در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران خود را برای سومین دیدار در مرحله حذفی آماده میکند، تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های اسیا به مصاف قطر میزبان در ورزشگاه الثمامه خواهد رفت. هواداران پرشمار ایران در کشور قطر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار میزبان مسابقات را حذف کنند و خود را به فینال مسابقات برسانند.

تیم ملی قطر:

عنابی پوشان بدنبال تکرار تاریخ

بازی های اخیر تیم ملی قطر

پس از قهرمانی تاریخی در دوره گذشته و به واسطه میزبانی در جام جهانی و جام ملت های اسیا، قطر خود را در سالیان اخیر به یک مدعی قهرمانی در قاره اسیا معرفی کرده است. تیم ملی قطر برای دومین مرتبه متوالی پای به مرحله نیمه نهایی و جمع چهار تیم برتر اسیا میگذارد و هواداران قطر امیدوار هستند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند. پس از اخراج کیروش و انتخاب تین تین مارتینز، به دلیل کوتاهی زمان تا شروع مسابقات انتقاد های زیادی به فدراسیون فوتبال قطر وارد شد اما نتایج درخشان مارتینز در جام ملت های اسیا پاسخ اعتماد فدراسیون کشور قطر را داد و سرمربی پیشین الوکره قطر، هم‌اکنون با پیشنهاد های بزرگ و مهمی روبرو شده است.

اردن در فینال جام ملت های آسیا 2023

تیم ملی قطر در اخرین دیدار خود به مصاف ازبکستان رفت و پس از تساوی 1-1 در وقت های قانونی، با نتیجه 3-2 در ضربات پنالتی به پیروزی رسیده است. برشام سنگربان 25 ساله تیم ملی قطر موفق به مهار 3 ضربه پنالتی ازبکستان شد و نقش مهمی در صعود عنابی پوشان داشت.

امار و ارقام تیم ملی قطر

تیم ملی قطر در پنج دیدار خود در جام ملت های اسیا، پنج پیروزی بدست اورده است و خود را برای دومین مرتبه متوالی به مرحله نیمه نهایی مسابقات رسانده است.

تیم ملی قطر در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی قطر در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است. مشعل برشام سنگربان شماره یک تیم ملی قطر در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

تیم ملی قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت های اسیا به مصاف تیم ملی ایران در ورزشگاه الثمامه در کشور خود خواهد رفت. هواداران تیم ملی قطر امیدوار هستند با پیروزی برابر تیم ملی ایران، یک شگفتی بزرگ دیگر رقم بزنند و به فینال مسابقات صعود کنند!.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_کنعانی‌زادگان_خلیل‌زاده_حاج‌صفی_رضاییان_قدوس_عزت‌اللهی‌‌_محبی_جهانبخش_ازمون و مهدی طارمی

غایبین

مجیدحسینی_صادق محرمی

ترکیب احتمالی تیم ملی قطر 3-5-2

برشام‌_سلمان_مندس_المهدی‌علی_محمدواد_‌‌پدرومیگل_حسن‌‌الهیدوس_احمدفتحی_جاسم‌قابر_اکرم‌عفیف و موئز ‌علی

غایبین

خالید مونر

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 9 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند, 6 دیدار با پیروزی تیم ملی ایران به پایان رسیده است و 3 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. تیم ملی ایران در شش دیدار اخیر مقابل قطر به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود تیم ملی ایران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P