پیش بازی دیدار ایران و هنگ کنگ

پیش بازی دیدار ایران و هنگ کنگ

زمان برگزاری:25/8/1402

ساعت برگزاری: 18:00

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: محمد نظمی نصرالدین

هفته اول رقابت های مقدماتی جام جهانی(قاره آسیا)

تیم ملی ایران:

گام اول را محکم بردارید

پیش بازی دیدار ایران و هنگ کنگ

بازی های اخیر تیم ملی ایران

دوره گذشته تیم ملی ایران با هدایت مارک ویلتموس در مقدماتی دور اول جام جهانی شرکت کرد و با نتایج ضعیف در آستانه حذف قرار داد و در نهایت با هدایت دراگان اسکوچیچ از این مرحله به سلامت عبور کرد. ایران در مقدماتی دور اول با تیم های ازبکستان،ترکمنسان،هنگ کنک در گروه E قرار گرفته است و بنظر میرسد شاگردان قلعه نویی کار سختی پیشرو نداشته باشند. ایران با هدایت امیرقلعه نویی 9 دیدار تدارکاتی به میدان رفته است و حاصل تلاش آنها هشت پیروزی و یک تساوی بوده است.

ایران در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی قطر رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید، گلهای ایران در این دیدار توسط جهانبخش،ازمون و‌کنعانی زادگان(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب پنج پیروزی متوالی شده است. تیم ملی ایران در خط حمله 13 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 1 گل دریافت کرده است و در چهار دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران در اولین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی، به مصاف تیم ملی هنگ کنگ در ورزشگاه ازادی تهران خواهد رفت. هواداران تیم ملی ایران امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اولین پیروزی خود را بدست اورند و به صدر جدول گروه صعود کنند.

تیم ملی هنگ کنگ:

اماده برای خلق شگفتی؟

بازی های اخیر تیم ملی هنگ کنگ

تیم ملی هنگ کنگ مقدماتی جام جهانی را با یورن اندرسون نروژی آغاز خواهد کرد، سرمربی سابق ماینس المان برای یک شگفتی بزرگ پای به آسیا گذاشته است و با در اختیار داشتن تیم ملی امید و بزرگسالان هنگ کنگ قصد شگقتی سازی دارد. هنگ کنگ در سالیان اخیر سرمایه گذاری بزرگی در فوتبال پایه انجام داده است و امیدوار هستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

لیست جدید تیم ملی فوتبال ایران

تیم ملی هنگ کنگ در مرحله گذشته مقدماتی جام جهانی در یک دیدار رفت و برگشت به مصاف تیم ملی بوتان رفتند، هنگ کنگ ابتدا در خانه خود با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید و در دیدار برگشت با نتیجه 2-0 شکست خورد و در نهایت با نتیجه 4-2 به مرحله گروهی مقدماتی صعود کرد.

آمار و ارقام تیم ملی هنگ کنگ

تیم ملی هنگ کنگ در پنج دیدار اخیر خود دو پیروزی، دو شکست و یک تساوی بدست اورده است و با سرمربی جدید خود روز های خوبی سپری میکند. تیم ملی هنگ کنگ در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. تیم ملی هنگ کنگ در دو دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی هنگ کنگ در اولین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی 2026، میهمان تیم ملی ایران در ورزشگاه ازادی است. هواداران تیم ملی هنگ کنگ امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ را رقم بزنند و با کسب امتیاز به کشور خود بازگردند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_مجید‌حسینی_کنعانی‌زادگان_حاج‌صفی_رضاییان_چشمی_عزت‌الهی_محبی_جهانبخش_آزمون و مهدی طارمی

غایبین

پورعلی‌گنجی

ترکیب تیم ملی هنگ کنگ 4-3-3

هونگ‌یاپ_نام‌یئه_هلیو_نونز_شینیچی

چان_فرناندو_لوک‌تان_فلیپ‌چان_کامارگو_ونگ و میکائل اودبلوزور

غایبین:

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 2 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و هر دو دیدار با پیروزی تیم ملی ایران به پایان رسیده است.(دوره گذشته دو تیم همانند این دوره در یک گروه قرار داشتند)

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی ایران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P