پیش بازی دیدار ایران‌ و ژاپن

پیش بازی دیدار ایران‌ و ژاپن

زمان برگزاری:14/11/1402

ساعت برگزاری: 15:00

ورزشگاه: اجوکیشن سیتی

داور مسابقه: ما نینگ

رقابت های جام ملت های اسیا

تیم ملی ایران:

به وقت انتقام

پیش بازی دیدار ایران‌ و ژاپن

بازی های اخیر تیم ملی ایران

تیم ملی ایران با هدایت امیرقلعه نویی عملکرد پرنوسانی در جام ملت های اسیا از خود به نمایش گذشته است. تیم ملی ایران تاکنون 15 مرتبه در جام ملت ها شرکت کرده است و 3 مرتبه عنوان قهرمانی را بدست اورده است، اخرین قهرمانی ایران در سال 1976 بدست امده است. تیم ملی ایران در دوره گذشته نیز امید زیادی برای قهرمانی داشت اما برخورد با ژاپن، ارزوهای ایران را برباد داد و بازیکنان تیم ملی ایران امیدوار هستند انتقام چهار سال پیش را از سامورایی ها بگیرند!.

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود به مصاف سوریه رفت و پس نتیجه 1-1 در وقت های قانونی، در ضربات پنالتی با نتیجه 5-4 به پیروزی رسید و به مرحله بعد مسابقات رسید.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در چهار دیدار خود در جام ملت های اسیا، چهار پیروزی پیاپی بدست اورده است و خود را به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات رسانده است.

تیم ملی ایران در خط حمله به رهبری مهدی طارمی و سردار ازمون 8 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تیم ملی ایران 3 گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان شماره یک تیم ملی ایران در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران خود را برای دومین دیدار در مرحله حذفی آماده میکند، تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اسیا به مصاف ژاپن قدرتمند در ورزشگاه اجوکیشن سیتی خواهد رفت. هواداران پرشمار ایران در کشور قطر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار مدعی اصلی قهرمانی را حذف کنند و جشن صعود را در ورزشگاه بر پا کنند.

تیم ملی ژاپن

برای سامورایی همه جا ژاپنه!

بازی های اخیر تیم ملی ژاپن

تیم ملی ژاپن با هدایت موریاسو مدعی شماره یک قهرمانی در جام ملت های اسیا است و تنها حریف سخت آنها تا فینال مسابقات تیم ملی ایران به حساب می آید. سامورایی ها با شکست برابر عراق سرنوشت جدول مسابقات را عوض کرده اند اما همچنان شانس اول قهرمانی به حساب می آیند. تیم ملی ژاپن تاکنون 10 مرتبه در جام ملت های اسیا حضور پیدا است و 4 مرتبه جام قهرمانی را بالای سر برده است. اخرین قهرمانی آنها در سال 2011 بوده است. تیم ملی ژاپن در 14 دیدار اخیر خود 13 دیدار به پیروزی رسیده است و تنها در 1 دیدار(مقابل عراق) شکست خورده است.

تیم ملی ژاپن در اخرین دیدار خود به مصاف بحرین در مرحله یک هشتم نهایی رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای ژاپن در این دیدار توسط دوان،کوبو و اوئدا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ژاپن

تیم ژاپن در چهار دیدار خود در جام ملت های اسیا، سه پیروزی و یک شکست بدست اورده است و خود را به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات رسانده است.

تیم ملی ژاپن در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله جام را در اختیار دارد. تیم ملی ژاپن در خط دفاع عملکرد خوبی نداشته است و 6 گل دریافت کرده است. سوزوکی سنگربان شماره یک تیم ملی ژاپن در هیچ کدام از دیدار ها موفق به ثبت کلین شیت نشده است و عملکرد ضعیفی داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اسیا به مصاف تیم ملی ایران در ورزشگاه اجوکیشن سیتی، قطر خواهد رفت. هواداران ژاپن امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، ایران مدعی را از جام کنار بگذارند و به مرحله نیم نهایی راه پیدا کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_کنعانی‌زادگان_خلیل‌زاده_محمدی_رضاییان_قدوس_عزت‌اللهی‌‌_قایدی_جهانبخش_ازمون و شهریار مغانلو

غایبین

مجیدحسینی_محرمی_طارمی

ترکیب احتمالی تیم ملی ژاپن 4-2-3-1

سوزوکی_‌مایکوما_ایتاکورا_تومیاسو_ناکایاما_هاتاته_اندو_ناکامورا_مینامینو_کوبو و آیاسه اوئدا

غایبین

ایتو

دیدار های رو در رو

دو تیم در طول تاریخ 18 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند, 6 دیدار با پیروزی تیم ملی ایران و 6 دیدار نیز با پیروزی تیم ملی ژاپن به پایان رسیده است و 6 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. تیم ملی ژاپن در چهار دیدار اخیر مقابل ایران شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P