پیش بازی دیدار ایرلند و فرانسه

پیش بازی دیدار ایرلند و فرانسه

پیش بازی دیدار ایرلند و فرانسه

___ ___ ___ ___

تیم ملی ایرلند:

شگفتی توسط پسران سبزپوش؟.

 

 

بازی های اخیر تیم ملی ایرلند

تیم ملی ایراند پس از یورو 2016 در هیچ تورمنت بزرگی حضور نداشته است و در سالهای اخیر برای کسب سهمیه جام جهانی و یورو 2020 ناکام بوده است، تیم ملی ایرلند در فیفا دی پیشرو، ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه را دعوت کرده است تا یک شگفتی در گروه رقم بزند و همراه با فرانسه یا هلند راهی مسابقات اصلی یورو 2024 شود. بهترین استعداد فعلی فوتبال ایرلند اوان فرگوسن 18 ساله نام دارد که در باشگاه برایتون انگلیس توپ میزند و به گفته اکثر کارشناسان،یکی از بهترین استعداد های تاریخ کشور ایرلند نام دارد.

ایرلند در اخرین دیدار خود به مصاف لتونی در یک دیدار دوستانه رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسید، گلهای ایرلند توسط اوگبنه،فرگوسن و اوداودا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایرلند

ایرلند در پنج دیدار اخیر خود سه پیروزی و دو شکست به دست اورده است.

تیم ملی ایرلند در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است، ایرلند در پنج دیدار اخیر خود تنها موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایرلند در اولین دیدار مقدماتی خود به مصاف فرانسه یکی از مدعیان اصلی گروه خواهد رفت، هواداران ایرلند امیدوار هستند با شکست فرانسه نگاه هارا به سمت خودشان خیره کنند و امیدوار به صعود از گروه باشند!.

 

 

تیم ملی فرانسه:

آتش بازی خروس ها در شب کاپیتانی امباپه!

 

 

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در گام نخست برای هم گروهی های خود خط و نشان کشید.! دیدیه دشان با انتخاب امباپه به عنوان کاپیتان تصمیم مهمی گرفت و امباپه به خوبی ثابت کرد که ارزش این انتخاب را داشته است. فرانسوی ها امیدوار هستند پس از ناکامی در مسابقات یورو و جام جهانی مجدد عزم خود را برای قهرمانی جزم کنند.

تیم ملی فرانسه در اولین دیدار خود در مقدماتی یورو به مصاف هلند رفت و با نتیجه 4-0! به پیروزی رسید، گلهای فرانسه توسط گریزمان،اوپامکانو و امباپه(2) به ثمر رسیده است.

امارو ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در پنج بازی اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است.

فرانسه در خط حمله با رهبری کاپیتان جدید خود امباپه 14 گل به ثمر رسانده است, فرانسه در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در دو دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی فراسه در دومین دیدار خود در مقدماتی یورو میهمان تیم ملی ایرلند است.هواداران فرانسه امیدوار هستند دومین پیروزی متوالی خود را به دست آورند و صدرنشین جدول باقی بمانند.

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی ایرلند 3-5-2

کلهر_اوموبامیدله_کولینس_دارا‌اوشا_دوهرتی_مولومبی_اسمالیبونه_برونه_اوداودا_اوبافمی و اوان فرگوسن

غایبین

کولمان

 

 

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

ماینان_اوپامکانو_کوناته_کنده_تئو‌هرناندز_شومانی_رابیوت_کومان_گریزمان_کولوموآنی و کیلیان امباپه

غایبین‌‌

فوفانا_سالیبا

 

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در 6 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم فرانسه 4 و سهم ایرلند نیز 1 پیروزی بوده است, یک دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی فرانسه

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ایرلند و فرانسه
P