پیش بازی دیدار اینتراخت و دورتموند

پیش بازی دیدار اینتراخت و دورتموند

پیش بازی دیدار اینتراخت و دورتموند

__ __ __ __ __

اینتراخت فرانکفورت:

عقاب های آلمان به پرواز در آمده اند.

 

بازی های اخیر اینتراخت فرانکفورت

اینتراخت فرانکفورت با چهار برد پیاپی موفق شده است شرایط خود را در جدول بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا را بهبود ببخشد و هواداران خود را امیدوار کند.

اینتراخت در اخرین بازی خود به مصاف مارسی فرانسه رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 مارسی را شکست دهد تا به صعود از گروه خود امیدوار باقی بماند، اینتراخت در آلمان نیز شرایط خوبی دارد و در هفته گذشته موفق شد گلادباخ را با نتیجه 3-1 شکست دهد

امار و ارقام اینتراخت فرانکفورت

اینتراخت در این فصل موفق به کسب 20 امتیاز شده است و در رتبه جهارم جدول قرار گرفته است.

اینتراخت در خط حمله با 24 گل زده پس از بایرن مونیخ دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد و در خط دفاع 18 گل دریافت کرده است و تنها موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است

بازی پیشرو

اینتراخت در این هفته میزبان دورتموند در ورزشگاه خانگی خود است، اینتراخت در صورت پیروزی میتواند فاصله خود را با دورتموند به 4 امتیاز افزایش دهد.

 

دورتموند:

دورتموند
دورتموند

زنبور ها با ترزیچ به دور حذفی لیگ قهرمانان صعود کردند.

 

بازی های اخیر دورتموند

دورتموند پس بایرن مونیخ دومین نماینده کشور المان لقب گرفت که موفق به صعود از گروه خود در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا میشود.

در اخرین بازی این تیم به مصاف منچستر سیتی رفت شاگردان ادین ترزیچ برای صعود به مرحله بعد تنها به یک امتیاز مقابل منچستر سیتی نیاز داشتند و با درخشش کوبل دروازبان سوئیسی خود موفق به متوقف کردن منچسترسیتی شدند و به مرحله حذفی صعود کردند.

امارو ارقام دورتموند

دورتموند در فصل جاری موفق به کسب 19 امتیاز شده است و با صدر جدول فاصله 4 امتیازی دارد،دورتموند موفق به کسب 6 پیروزی، 4 شکست و 1 تساوی شده است.

دورتموند در خط حمله 18 گل به ثمررسانده است، یوسف موکوکو 17 ساله با 4 گل بهترین گلزن این تیم است، دورتموند در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است و دروازبان این تیم با 5 کلین شیت در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

دورتموند در این هفته به مصاف یکی از مدعیان این فصل بوندسلیگا میرود، دورتموندی ها برای شکار عقاب های المان به زمین این تیم میروند و هواداران این تیم امیدوارهستند پس از پایان بازی تیم پیروز میدان باشند و جای اینتراخت را در جدو بگیرند.

ترکیب احتمالی اینتراخت 3-4-2-1

تراپ_جاکیچ_اندیکا_توتا_ابیمبه_روده_پلگرینی_دجیریل‌شا‌و_لیندستروم_کولومانی و ماریو گوتزه

غایبین

بوتا_هوسبه_کنائوف_کریستوفرلنز

 

ترکیب احتمالی دورتموند 4-2-3-1

کوبل_سوله_وولف_هوملس_اشلوتبرگ_بلینگهام_اوزکان_آدیمی_برانت_رینا و یوسف موکوکو

غایبین

رویس_هالر_داهود_مونیه_گوئررو

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم دورتموند 12 پیروزی و سهم اینتراخت 4 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است، در فصل گذشته دورتموند رفت و برگشت موفق به شکست اینتراخت شد.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اینتراخت و دورتموند
P