پیش بازی دیدار اینترمیلان و آث میلان

پیش بازی دیدار اینترمیلان و آث میلان

پیش بازی دیدار اینترمیلان و آث میلان

___ ___ ___ ___ ___

اینترمیلان:

افعی ها یک قدم تا فینال.

 

 

بازی های اخیر اینتر میلان

بسیاری از هواداران اینتر در ابتدای فصل تنها به صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان امیدوار بودند و فینالیست شدن را باور نمیکردند، عملکرد خوب اینتر و قرعه های خوب در لیگ قهرمانان آنها را پس از سالها به یک قدمی فینال رسانده است. اینتر در هفت مسابقه اخیر خود هفت پیروزی به دست اورده است و شرایط خوبی در ماه اخیر پشت سر گذاشته است.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف ساسولو رفت و با نتیجه 4-2 به پیروزی رسید، گلهای اینتر توسط مارتینز، روآن (مدافع ساسولو) و روملو لوکاکو(2)به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینتر میلان

اینتر در 11 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 6 پیروزی, 2 شکست و 3 تساوی به دست اورده است.اینتر در هفته های اخیر نتایج خوبی به دست اورده است و به هماهنگی کامل رسیده است.

تیم اینترمیلان در خط حمله 18 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.اینترمیلان در خط دفاعی 10 گل دریافت کرده است و در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته به مصاف میلان در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت، هواداران اینتر امیدوار هستند پیروزی 2-0 دیدار رفت را حفظ کنند و به راحتی به فینال استانبول صعود کنند.

 

 

آث میلان:

روسونری در بحران

 

 

بازی های اخیر آث میلان

قهرمان فصل گذشته سری آ، شرایط خوبی در این فعلی ندارد و ناامیدی بخش قرمز شهر میلان را فرا گرفته است. میلان در ماه های اخیر به علت حضور در لیگ قهرمانان اروپا با ترکیب دوم به مصاف رقبای خود در ایتالیا رفت و در تمامی مسابقات ناکام بود. نتایج ضعیف پیولی مقابل تیم های انتهای جدول، میلان را از کسب سهمیه فصل اینده دور کرده است و در صورت ناکامی در کسب سهمیه شاهد تغییرات زیادی روی نیمکت و‌ترکیب این تیم خواهیم بود!.

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف اسپتزیا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدتر شکست خورد، میلان در این دیدار نمایش نا امید کننده ای داشت و تنها 3 ضربه درون چارچوب حریف به ثبت رساند.

امار و ارقام آث میلان

میلان در 11 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 5 پیروزی، 3 شکست و 3 تساوی به دست اورده است میلان شرایط خوبی در سری آ ایتالیا ندارد و سهمیه فصل بعد انها در خطر است.

تیم میلان در خط حمله 15 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است،میلان در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

میلان در این هفته لیگ قهرمانان در مرحله نیمه‌ نهایی میهمان همشهری خود است، هواداران میلان امیدوار هستند یک بازگشت شگفت انگیز رقم بزنند و شکست دور رفت را جبران کنند تا راهی فینال مسابقات شوند.

 

 

 

 

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

اونانا_اچربی_باستونی_دومفرایز_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و ادین ژکو

غایبین

اشکرینیار_کوریا(احتمالی)

 

 

 

 

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_کیائر_توموری_تئوهرناندز_کالابریا_سالمایکرز_تونالی_لیائو_براهیم‌دیاز_کرونیچ و ژیرو

غایبین

زلاتان_بن‌ناصر_مسیاس(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم میلان 4‌ و سهم اینتر نیز 11 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی اینتر میلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اینترمیلان و آث میلان
P