پیش بازی دیدار اینتر‌ و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار اینتر‌ و اتلتیکو مادرید

زمان برگزاری:1/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: جوزپه مئاتزا

داور مسابقه: استوان کواچ

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

اینترمیلان ایتالیا:

لیگ تمام است؛ پیش به سوی اروپا!

پیش بازی دیدار اینتر‌ و اتلتیکو مادرید

بازی های اخیر اینتر میلان ایتالیا

نتایج درخشان اینتر میلان در سری آ ایتالیا و نتایج ضعیف یوونتوس و میلان در فصل جاری، خیال هواداران و سرمربی اینتر را بابت قهرمانی ز‌ودهنگام در سری آ راحت کرده است تا افعی ها تمرکز خود را بر روی لیگ قهرمانان اروپا بگذارند. نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی عملکرد خوبی نداشت و به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شد تا با یک قرعه سخت مواجه شود. اینتر میلان در 10 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در 8 مسابقه اخیر، 8 پیروزی پیاپی بدست اورده است و در بهترین فرم خود قرار گرفته است.

اینتر میلان در اخرین دیدار خود به مصاف سالرنتینا رفت و با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسیده است، گلهای اینتر میلان در این دیدار توسط دونفریز،تورام،ارناتویچ و مارتینز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینترمیلان ایتالیا

تیم اینترمیلان در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی و سه تساوی بدست اورده است و با کسب 12 امتیاز پس از رئال سوسیداد به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم اینتر در خط حمله به رهبری تورام و مارتینز 8 گل به ثمر رسانده است. تیم اینتر در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است. یان زومر سنگربان شماره یک تیم اینتر موفق به ثبت 3 کلین شیت شیت در اروپا شده است.

بازی پیشرو

اینتر در مسابقه رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران اینتر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار گام بلندی برای صعود به مرحله بعد بردارند و روند خوب خود را ادامه دهند.

اتلتیکو مادرید اسپانیا:

سیمئونه قصد حذف شدن ندارد!

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید اسپانیا

دیگو سیمئونه سرمربی موفق ارژانتینی تیم اتلتیکو مادرید در فصل جاری نتایج خوبی بدست نیاورده است و تنها درخشش اتلتیکو در فصل جاری، مقابل رئال مادرید رقیب همشهری بوده است!. اتلتیکو مادرید در لالیگا اسپانیا بدنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است و شاگردان الچولو شانسی برای قهرمانی در اسپانیا ندارند.! در فصول گذشته همواره دیگو سیمئونه گزینه محبوب مدیران اینتر میلان برای هدایت این تیم بوده است و سیمئونه انگیزه های زیادی برای این مسابقه دارد. اتلتیکو مادرید بر خلاف فصول گذشته در فصل جاری تغییر سبک بازی داده است و یکی از بهترین تیم های هجومی در قاره اروپا نام گرفته است!.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف لاس‌پالماس در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه پرگل 5-0 به پیروزی رسیده است. گلهای اتلتیکو مادرید در این دیدار توسط دیپای،لورنته و کورآ(هرکدام دو گل) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید اسپانیا

تیم اتلتیکو مادرید در شش دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی و دویک تساوی بدست اورده است و بدون شکست، بالاتر از لاتزیو و فاینورد به عنوان تیم اول، خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم اتلتیکو مادرید در خط حمله به رهبری گریزمان ستاره فرانسوی خود، 17 گل به ثمر رسانده است و پس از منچسترسیتی دومین خط حمله برتر لیگ قهرمانان را در اختیار دارد!. اتلتیکو مادرید در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع گروه خود را در اختیار گرفته است. اوبلاک سنگربان شگاره یک تیم اتلتیکو موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو مادرید در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم اینترمیلان در ورزشگاه جوزپه مئاتزا کشور ایتالیا است. هواداران اتلتیکو مادرید امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار رکورد شکست ناپدیری خود در اروپا را حفظ کنند و کار خود را برای صعود در مسابقه برگشت، راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

زومر_پاوارد_آچربی_باستونی_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و مارکوس تورام

غایبین

کوادرادو_سانچز(احتمالی)

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ساویج_ویتسل_لورنته_لینو_کوکه_باریوس_دی پائول_ دیپای و انتونی گریزمان

غایبین

پائولیستا_لمار_کویتا_موراتا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در سالهای اخیر دو تیم در دو مسابقه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. یک پیروزی سهم اینتر میلان و یک پیروزی نیز سهم اتلتیکو مادرید بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی اینتر

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P