پیش بازی دیدار اینتر و بنفیکا

پیش بازی دیدار اینتر و بنفیکا

پیش بازی دیدار اینتر و بنفیکا

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

اینتر میلان:

 چهره متفاوت نراتزوری در اروپا!.

 

 

بازی های اخیر اینتر میلان

سیمونه اینزاگی برخلاف رقابت های داخلی عملکرد درخشانی با اینتر در لیگ قهرمانان داشته است، اینتر پس از سالها در آستانه صعود به نیم نهایی لیگ قهرمانان قرار گرفته است اتفاقی که میتواند برای آنها مهم باشد. اینتر در هشت دیدار اخیر خود تنها یک پیروزی به دست اورده است که این پیروزی نیز در اروپا بوده است، اینتر در سری آ شرایط خوبی ندارد و ادامه این روند افعی هارا از لیگ قهرمانان فصل اینده محروم خواهد کرد.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف مونزا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد،اینتر در این دیدار شش ضربه درون چارچوب زد اما موفق به گلزنی نشد.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در 5 دیدار خود 1 پیروزی، 2 تساوی و دو شکست به دست اورده است.! اینتر شرایط خوبی در سری آ ایتالیا ندارد اما در لیگ قهرمانان اوضاع برای انها خوب پیش میرود.

تیم اینتر در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است ،اینتر در خط دفاع نیز 4‌ گل دریافت کرده است و در 1 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته لیگ قهرمانان میزبان تیم بنفیکا پرتغال است، هواداران اینتر امیدوار هستند پیروزی 2-0 در دیدار رفت را حفظ کنند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

 

بنفیکا:

خبری از شگفتی نبود!

 

 

بازی های اخیر بنفیکا

نتایج درخشان عقاب های پرتغال در لیگ قهرمانان و لیگ پرتغال پایان یافته است!. بنفیکا در شرایطی سه هفته اخیر درهر سه دیدار تن به شکست داده است که در 16 مسابقه گذشته خود تنها در یک دیدار شکست خورد بود. بنفیکا اولین شکست اروپایی خود در این فصل را در هفته گذشته تجربه کرد تا رویای حضور در نیمه نهایی را برای آنها کمرنگ کند.

بنفیکا در اخرین دیدار خود به مصاف شاوس در لیگ ‌پرتغال رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. بنفیکا در این دیدار یک امار کاملا هجومی از خود به جای گذاشت اما در گلزنی ناکام بود.

امار و ارقام بنفیکا

بنفیکا در 5 دیدار اخیر خود 2پیروزی به دست اورده است و در 3 دیدار نیز شکست خورده است، بنفیکا در طول فصل( لیگ پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا)تنها در 5 دیدار شکست خورده است،

تیم بنفیکا در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است، بنفیکا در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است و در 1 دیدار در‌وازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

بنفیکا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان میهمان تیم اینتر میلان در کشور ایتالیا است، هواداران بنفیکا امیدوار هستند شگفتی ساز این مرحله باشند و شکست 2-0 دیدار رفت را جبران کنند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند!.

 

 

 

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

اونانا_اچربی_باستونی_دارمیان_دونفرایز_بارلا_هاکان_مخیتاریان_دیمارکو_مارتینز و ادین ژکو

غایبین

اشکرینیار

 

 

ترکیب احتمالی بنفیکا 4-2-3-1

ولاچودیموس_اوتامندی_انتونی‌سیلوا_گیلبرتو_گریمالدو_فلورنتینیو‌لوییس_چیکوئینهو_جائوماریو_رافاسیلوا_آرسنیس و گنزالو راموس

غایبین

دراکسلر_الکساندرباح

 

 

دیدار های رو در رو

دوتیم تنها در یک دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند که این دیدار با پیروزی 2-0 اینتر به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اینتر و بنفیکا
P