پیش بازی دیدار اینتر و جنوا

پیش بازی دیدار اینتر و جنوا

زمان برگزاری:14/12/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: جوزپه مه آتزا

داور مسابقه: جیوانی آیرولدی

هفته بیست و هفتم رقابت های سری آ ایتالیا

اینترمیلان:

اسکودتو در دستان اینزاگی

پیش بازی دیدار اینتر و جنوا

بازی های اخیر اینترمیلان

نتایج درخشان اینتر با هدایت اینزاگی، قهرمان سری آ ایتالیا را زودتر از انچه که تصور میشد مشخص کرده است. اینتر در فصل جاری یکی از بهترین نتایج یک دهه خود را پشت سر گذاشته است. سیمونه اینزاگی 47 ساله اسم خود را در تاریخ باشگاه اینتر یادداشت کرده است، بسیاری از هواداران اینتر امیدوار هستند به مانند فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز صعود کنند و برخلاف فصل گذشته، قهرمان اروپا شوند!. اینتر در 13 مسابقه اخیر خود شکست نخورده است و در 12 مسابقه به پیروزی رسیده است. اینترمیلان بهترین خط حمله لیگ های اروپایی را در اختیار دارد.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف آتالانتا رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسیده است! گلهای اینتر در این دیدار توسط دارمیان،دیمارکو،فراتسی و مارتینز به ثمر رسیده است. اینتر در چهار مسابقه اخیر خود 16 گل به ثمر رسانده است.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در این فصل موفق به ثبت 22 پیروزی,1 شکست و 3 تساوی در کارنامه خود شده است و با کسب 69 امتیاز در صدر جایگاه جدول قرار گرفته است.

اینتر در خط حمله 67 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله ایتالیا را در اختیار دارد. مارتینز با ثبت 23 گل در صدر جدول بهترین گلزنان اینتر و سری آ ایتالیا قرار گرفته است. اینتر در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. یان‌زومر سنگربان ملی پوش و سوئیسی اینتر در 17 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته میزبان تیم جنوا در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران اینتر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اختلاف امتیاز خود در صدر با رقبا را افزایش دهند.

جنوا:

نتایج درخشان برای بقا

بازی های اخیر جنوا

جنوا در فصل گذشته با هدایت آلبرتو گیلاردینو به سطح اول فوتبال ایتالیا بازگشت و نتایج درخشان در فصل جاری، خیال هواداران و بازیکنان این تیم را برای بقا در سری آ راحت کرده است. جنوا با سرمربی 41 ساله خود نتایج خوبی بدست اورده است و فاصله 10 امتیازی تا منقطه سقوط دارد. جنوا در 11 دیدار اخیر خود تنها 1 شکست را تجربه کرده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

جنوا در اخرین دیدار خود به مصاف اودینزه رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای جنوا در این دیدار توسط ماتیا بانی و متئو رتگی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام جنوا

تیم جنوا در 26 دیدار خود در سری آ ایتالیا،موفق به کسب 33 امتیاز شده است و در جایگاه 12 جدول قرار گرفته است, 8 پیروزی,9 تساوی و 9 شکست حاصل تلاش شاگردان البرتو گیلاردینو در این فصل بوده است. جنوا در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تیم جنوا 31 گل دریافت کرده است. تیم جنوا در 6 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم جنوا در این هفته فوتبال ایتالیا، میهمان تیم اینتر در ورزشگاه جوزپه مه آتزا شهر میلان است. هواداران جنوا امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار، شرایط خود در جدول را بهبود ببخشند و صدرنشین لیگ را متوقف کنند.

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

زومر_دی‌فرای_پاوارد_باستونی_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_اصلانی_دیمارکو_آرناتویچ و مارتینز

غایبین

کوادرادو_سنسی_هاکان_تورام و اچربی(احتمالی)

ترکیب احتمالی جنوا 5-3-2

مارتینز_واسکوئز_مارتین_وینتر_بانی_سابلی_بادلی_فرندروپ_گومودسون_مسیاس و متئو رتگی

غایبین

ماتورو

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم اینتر 12 و سهم جنوا نیز 5 پیروزی بوده است,3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. اینتر در 11 دیدار اخیر دو تیم تنها در یک دیدار شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد اینترمیلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P