پیش بازی دیدار اینتر‌ و ‌لاتزیو

پیش بازی دیدار اینتر‌ و ‌لاتزیو

زمان برگزاری:29/10/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: اول پارک

داور مسابقه: متئو مارچتی

نیمه نهایی رقابت های سوپر کاپ فوتبال ایتالیا

پیش بازی دیدار اینتر‌ و ‌لاتزیو

اینتر میلان:

بدنبال اولین جام فصل

بازی های اخیر اینتر میلان

اینتر با هدایت اینزاگی در مسابقات جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا عملکرد فوق العاده ای خود به ثبت رسانده است. اینتر در دو فصل اخیر دو قهرمانی پیاپی در سوپرکاپ ایتالیا بدست اورده است و با قهرمانی در این تورنمنت میتواند اولین جام فصل خود را بدست آورد. کشور ایتالیا به مانند اسپانیا سوپرکاپ را در کشور عربستان برگزار میکند اما این تورنمنت برای اولین مرتبه با چهار تیم( به مانند اسپانیا) برگزار خواهد شد و این یک چالش جدید برای تیم های ایتالیایی است. اینتر به دلیل قهرمانی در مسابقات جام حذفی فصل گذشته موفق به کسی سهمیه سوپرکاپ ایتالیا در کشور عربستان شده است.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف مونزا رفت و با نتیجه 5-1 به پیروزی رسیده است. گلهای اینتر در این دیدار توسط تورام،هاکان و مارتینز هرکدام دو گل به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام اینتر میلان

تیم اینتر در پنج دیدار اخیر خود 3 پیروزی, 1 شکست و 1 تساوی بدست اورده است. اینتر در خط حمله به رهبری مارتینز 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در 1 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در سوپرجام فوتبال ایتالیا به مصاف لاتزیو در ورزشگاه اول پارک ،کشور عربستان خواهد رفت. هواداران اینتر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، به فینال مسابقات صعود کنند و همچنان امیدوار به کسب قهرمانی باقی بمانند.

لاتزیو:

عقاب ها بدنبال قهرمانی

بازی های اخیر لاتزیو

لاتزیو با هدایت مائوریتزیو ساری فصل را خوب شروع نکرد اما در ادامه مسیر به روز های خوب خود بازگشته اند. لاتزیو فصل گذشته سهمیه لیگ قهرمانان را بدست اورده است اما در فصل جاری، کار سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارد اما نتایج اخیر، هواداران را امیدوار کرده است. لاتزیو به دلیل کسب نایب قهرمانی در فصل گذشته، بلیت سفر به کشور عربستان را دریافت کرده است اما ساری سرمربی لاتزیو در کنفرانس قبل بازی اعلام کرد سوپرجام اهمیت زیادی در کارنامه مربیگری وی ندارد.!

لاتزیو در اخرین دیدار خود به مصاف لچه رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل لاتزیو در این دیدار توسط فلیپه اندرسون به ثمر رسیده است.

آمار و ارقم لاتزیو

لاتزیو در پنج دیدار اخیر خود 5 پیروزی پیاپی بدست اورده است و در بهترین فرم خود قرار گرفته است. لاتزیو در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است و در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لاتزیو در این هفته سوپرکاپ ایتالیا به مصاف اینتر میلان در ورزشگاه خانگی تیم النصر عربستان میرود. هواداران لاتزیو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار چراغ اول را روشن کنند و به مرحله فینال مسابقات راه پیدا کنند.

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

زومر_پاوارد_آچربی_باستونی_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_هاکان_آگوستو_مارتینز و مارکوس تورام

غایبین

کوادرادو

ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پراودل_رومانیولی_پاتریک_ماروسیچ_لازاری_البرتو_گوئندوزی_وسینو_ایساکسن_زاکانی و فلیپه اندرسون

غایبین

پاتریک(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم اینتر 10 پیروزی و سهم لاتزیو 7 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در چهار دیدار اخیر دوتیم، اینتر در سه دیدار به پیروزی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد اینترمیلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P