پیش بازی دیدار‌ اینتر و میلان

پیش بازی دیدار‌ اینتر و میلان

زمان برگزاری:25/6/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: جوزپه مئاتزا

داور مسابقه: سیمونه سوزا

هفته چهارم ‌رقابت های سری آ ایتالیا

پیش بازی دیدار‌ اینتر و میلان

اینترمیلان:

افعی ها بدنبال ادامه روند پیروزی!

بازی های اخیر اینترمیلان

سیمونه اینزاگی در فصل جاری خود را برای اولین قهرمانی در سری آ ایتالیا اماده کرده است، سیمونه اینزاگی کار خود را از لاتزیو شروع کرده است و پس از قهرمانی در جام حذفی و سوپرجام فوتبال ایتالیا، برای قهرمانی در لیگ راهی اینتر شد اما در دو فصل اخیر ناکام بوده است، هواداران اینتر در فصل جاری امید زیادی به قهرمانی با اینزاگی در سری آ دارند.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف فیورنتینا رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید، گلهای اینتر در این دیدار توسط تورام،هاکان و مارتینز (2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام اینتر میلان

اینتر در سه دیدار فصل جدید، موفق به ثبت سه پیروزی متوالی شده است و با کسب 9 امتیاز و تفاضل گل بهتر، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

اینتر در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در کنار میلان در اختیار دارد. در خط دفاع اینتر هیچ گلی دریافت نکرده است، یان سومر سنگربان جدید افعی ها با سه کلین شیت پیاپی در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

اینتر میلان در چهارمین دیدار خود میزبان همشهری خود آث میلان در شهر میلان است. هواداران اینتر امیدوار هستند پنجمین پیروزی متوالی خود مقابل میلان را جشن بگیرند و صدر جدول را حفظ کنند.

آث میلان:

دست پیولی خالی تر از همیشه!

بازی های اخیر آث میلان

تیم میلان در فصل جاری با توجه به خرید های خوب در تابستان گذشته عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است و در کنار اینتر و ناپولی مدعیان اصلی قهرمانی لقب گرفته است. استفانو پیولی سرمربی 57 ساله میلان نیز امیدوار است دومین قهرمانی خود در سری آ را در این فصل با تیم میلان جشن بگیرد و خود را محبوب تر از گذشته نزد هواداران میلان کند، پیولی در این دیدار کار سختی برای چیدن ترکیب ابتدایی دارد و چند بازیکن مهم و تاثیر گذار خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد.

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و رئال بتیس

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف تیم رم رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 این تیم را در خانه خود شکست دهد، گلهای میلان در این دیدار توسط لیائو و ژیرو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آث میلان

تیم میلان در سه دیدار خود موفق به کسب 9 امتیاز شده است و با تفاضل گل کمتر نسبت به اینتر در جایگاه دوم قرار گرفته است. میلان در خط حمله با درخشش ژیرو 8 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله ایتالیا را در اختیار دارد. در خط دفاع تیم میلان دو گل دریافت کرده است.مایک ماینان سنگربان فرانسوی میلان در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم میلان در چهارمین دیدار خود میهمان تیم اینتر در ورزشگاه جوزپه مئاتزا است. هواداران میلان امیدوار هستند چهارمین پیروزی پیاپی خود را جشن بگیرند صدرجدول را از رقیب همشهری خود پس بگیرند.

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

سومر_دی‌فرای_باستونی_دومفرایز_پاوارد_بارلا_فراتسی_هاکان_دیمارکو_مارتینز و مارکوس تورام

غایبین

آچربی(احتمالی)

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

ماینان_مالک‌چاو_کیائر_تئوهرناندز_کالابریا_کرونیچ‌_چیک_لیائو_ریندرز_پولیشیچ و ژیرو

غایبین

توموری_کالولو_بن‌ناصر_ژیرو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم اینتر 12‌ و سهم میلان نیز 4 پیروزی بوده است,4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. اینتر در چهار  مسابقه اخیر خود مقابل میلان، زمین مسابقه را با پیروزی ترک کرده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P