پیش بازی دیدار اینتر و میلان

پیش بازی دیدار اینتر و میلان

پیش بازی دیدار اینتر و میلان

___ ___ ___ ____ ____

اینترمیلان:

افعی ها به دنبال تحقیر همشهری!.

 

بازی های اخیر اینترمیلان

اینتر در این فصل لیگ ایتالیا علیرغم نتایج ضعیف در هفته های ابتدایی اما موفق شده خود را به رتبه دوم جدول برساند و حالا نزدیک ترین تیم به ناپولی صدرنشین در جدول است. قهرمانی در سوپرکاپ،صعود به نیمه نهایی کوپا ایتالیا دیگر دست اورد های اینزاگی در این فصل بوده است که میتواند هواداران اینتر را راضی نگه دارد.!

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف اتالانتا در جام حذفی ایتالیا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسید و‌راهی نیم نهایی شد، تک گل اینتر در این دیدار توسط دارمیان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در این فصل موفق به کسب 13 پیروزی و 6 شکست و 1 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است و با 40 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته اند.

اینتر در خط حمله 40 گل به ثمر رسانده است و دومین تیم برتر ایتالیا در خط حمله است.اینتر در خط دفاع 26 گل دریافت کرده است و در 6 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته میزبان میلان است و هواداران این تیم امیدوار هستند با یک پیروزی پرگل در این دیدار خانگی فاصله خود را با رقبا بیشتر کنند و رتبه دوم را از دست ندهند.

 

 

آث میلان:

تیره دوزی های میلان ادامه دارد.

 

بازی های اخیر آث میلان

عملکرد فاجعه بار روسونری در این فصل همچنان ادامه دارد، کابوسی به نام تاتاروشانو در این روز ها تبدیل به منفور ترین چهره فوتبالی شهر میلان برای هواداران اث میلان شده است و در هفته های اخیر تمام امید های این تیم‌ را نا امید کرده است و حتی سهمیه لیگ قهرمانان از دسترس میلانی ها خارج شده است.!

اث میلان در اخرین دیدار خود به مصاف ساسولو رفت و با نتیجه 5-2! شکست خورد، گلهای میلان در این دیدار توسط ژیرو و اوریگی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اث میلان

میلان در 20 دیدار خود در این فصل موفق به کسب 38 امتیاز شده است که شامل 11 پیروزی 5 تساوی و 4 شکست میشود، شاگردان پیولی رتبه دوم خود را در دو هفته گذشته از دست داده اند و تا رتبه ششم جدول پایین اماده اند.

تیم میلان در خط حمله 37 گل به ثمر رسانده است،رافائل لیائو با 8 گل زده بهترین گلزن میلان در لیگ است. میلان در خط دفاع 29‌ گل دریافت کرده است و تنها در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

میلان در این هفته به مصاف اینتر در دربی دلامادونینا میرود، هواداران میلان امیدوار هستند در این دیدار به پیروزی مهمی دست پیدا کنند و علاوه بر پیروزی در دربی از حاشیه بیرون بیایند و به رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بازگردند.

 

 

 

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

اونانا_اچربی_اشکرینیار_باستونی_دونفرایز_بارلا_میخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و روملو لوکاکو

غایبین

برزویچ_هندانویچ

 

 

ترکیب احتمالی آث میلان 4-2-3-1

تاتاروشانو_کالولو_کیائر_تئوهرناندز_کالابریا_کرونیچ_تونالی_لیائو_پوبگا_سالمایکرز و ژیرو

غایبین

توره_فلورنزی_ماینان_بن‌ناصر_زلاتان_توموری

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم میلان 5‌ و سهم اینتر 10 پیروزی بوده است,5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد اینترمیلان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اینتر و میلان
P