پیش بازی دیدار اینتر و ناپولی

پیش بازی دیدار اینتر و ناپولی

پیش بازی دیدار اینتر و ناپولی

ـــ ـــ ـــ‌ـــ‌ـــ ــــــ

اینتر میلان:

افعی ها ناپولی را زمین گیر میکنند؟

 

بازی های اخیر اینترمیلان

اینتر پیش از شروع رقابت های جام جهانی شرایط خود را در ایتالیا بهتر از اوایل فصل کرده بود،شاگردان اینزاگی در پنج دیدار اخیر خود موفق با کسب چهار پیروزی شده بودند و خود را به تیم های مدعی نزدیک کرده بودند، اینتر در تعطیلات جام جهانی نیز عملکرد خوبی در دیدار های دوستانه داشت و موفق شد در پنج دیدار خود چهار پیروزی و یک تساوی به دست آورد.

اینتر در اخرین دیدار خود در سری آ به مصاف آتالانتا رفت و موفق شد با نتیجه 3-2 این تیم‌ را شکست دهد،گلهای اینتر در این دیدار توسط ژکو(2) گل و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در این فصل تنها تیم فوتبال ایتالیا است که هرگز با تساوی زمین مسابقه را ترک نکرده است، 10 پیروزی و 5 شکست در کارنامه این تیم ثبت شده است و با 30 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته اند و فاصله 11 امتیازی تا صدر جدول دارند.

اینتر در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده است و دومین تیم برتر ایتالیا در خط حمله است.اینتر در خط دفاع 22 گل دریافت کرده است و تنها در 4 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته میزبان ناپولی در شهر میلان است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی اولین شکست ناپولی را رقم بزنند و خود را به تیم های مدعی برسانند.

 

ناپولی:

سربازان شکست ناپذیر اسپالتی به خط میشوند.

 

بازی های اخیر ناپولی

ناپولی در این فصل عملکردی فوق العاده از خود به جای گذشته است و هرگز طعم شکست را در این فصل سری آ نچشیده است، ناپولی با امار 11 پیروزی متوالی پای به تعطیلات جام جهانی گذاشت اما در دیدار های دوستانه عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشت و در دو دیدار از چهار مسابقه تدارکاتی تن به شکست داد.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف اودینزه رفت و با نتیجه 3-2 پیروز شد، گلهای ناپولی در این دیدار توسط اوسیمن،زیلینسکی و الماس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 15 بازی این فصل خود در سری آ ایتالیا شکست نخورده است 13 پیروزی و 2 تساوی در کارنامه این تیم ثبت شده است، ناپولی با 41 امتیاز و حاشیه امنیت هشت امتیازی صدرنشین سری آ ایتالیا است.

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 37 گل به ثمر برساند و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع ناپولی 12 گل دریافت کرده است، ناپولی موفق به ثبت 6 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته به مصاف اینتر در خارج از خانه میرود، هواداران ناپولی امیدوار هستند تیمشان از شمال کشور دست پر به شهر ناپل برگردد و اختلاف امتیاز خود را رقبا را حفظ کنند.

 

 

ترکیب احتمالی اینتر 3-5-2

اونانا_اچربی_اشکرینیار_باستونی_دونفرایز_بارلا_میخیتاریان_هاکان_دیمارکو_لوکاکو و ادین ژکو

غایبین

برزویچ

 

ترکیب احتمالی ناپولی 4-3-3

مرت_کیم_اوستیگارد_دی‌لورنزو_روی‌ماریو_آنگویسا_لوبوتکا_زیلینسکی_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمین

غایبین

امیررحمانی(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم اینتر 7‌ و سهم ناپولی 6 پیروزی بوده است,7 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است, ناپولی در شش دیدار اخیر سری آ موفق به شکست اینتر نشده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اینتر و ناپولی
P