پیش بازی دیدار اینتر و پورتو

پیش بازی دیدار اینتر و پورتو

پیش بازی دیدار اینتر و پورتو

ــ ــ ــ ــ ــ ــ

 

اینتر میلان:

 

روزهای خوب افعی ها ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر اینترمیلان

اینتر با سیمونه اینزاگی در 13 بازی اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و‌ روند خوبی را در پیش گرفته است، اینتر در سری آ امیدی به قهرمانی ندارد اما پس از قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا و حضور در جام حذفی نیم نگاهی به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارد!. هواداران اینتر امیدوار هستند طلسم چندساله را بشکنند و راهی مراحل پایانی لیگ قهرمانان شوند.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف اودینزه رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای اینتر توسط لوکاکو،مارتینز و میختاریان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینتر میلان

اینتر در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در گروه مرگ مسابقات 3 پیروزی, 2شکست و 1 تساوی به دست اورده است،و به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شده است.

تیم اینترمیلان در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است،اینتر در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و اندره اونانا سنگربان کامرونی آنها در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در اولین بازی مرحله حذفی خود میزبان تیم پورتو پرتغال در شهر میلان است، هواداران اینتر که از قرعه انتخابی راضی بودند امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی شانس صعود خود را در کشور پرتغال برای بازی برگشت بالا ببرند.

 

 

پورتو:

اسب های ایی به دنبال یازدهمین پیروزی متوالی!.

 

 

بازی های اخیر پورتو

پورتو با سرمربیگری کونسنسائو و رهبری مهدی طارمی روز های خوبی را در پرتغال و اروپا سپری میکند،پورتو در 22 بازی اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در 10 دیدار متوالی گذشته خود به پیروزی رسیده است تا پرتغالی ها در بهترین شرایط خود به مصاف اینتر بروند.

پورتو در اخرین دیدار خود به مصاف ریو آوه رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار خانگی به پیروزی رسید، تک گل پورتو توسط تونی مارتینز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پورتو

پورتو در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 4 پیروزی و 2 تساوی به دست اورده است و به عنوان تیم اول,بالاتر از کلوب بروژ راهی مرحله حذفی شده است.

تیم پورتو در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است، پورتو در خط دفاع 7‌ گل دریافت کرده است و در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پورتو در اولین مسابقه خود در مرحله حذفی به مصاف اینترمیلان خواهد رفت، هواداران پورتو امیدوار هستند در این بازی خارج از خانه یک نتیجه خوب به دست بیاورند تا در بازی برگشت جشن صعود در خانه خود برپا کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

اونانا_اچربی_اشکرینیار_باستونی_دونفرایز_بارلا_برزویچ_هاکان_دیمارکو_مارتینز و روملو لوکاکو

غایبین

ندارد

 

 

ترکیب احتمالی پورتو 4-4-2

کاستا_پپه_کارمو_ماریو_سانوسی_فرانکو_گروجیچ_پپه_استاکیو_ناماسو و مهدی طارمی

غایبین

اوانیلیسون_کاردوسا_ورون_اوریبه(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 4 بازی اخیر دو تیم سهم اینتر 2 پیروزی و سهم پورتو نیز 1 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است

 

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اینتر و پورتو
P