پیش بازی دیدار اینتر‌ و یوونتوس

پیش بازی دیدار اینتر‌ و یوونتوس

زمان برگزاری:15/11/1402

ساعت برگزاری: 23:15

ورزشگاه: جوزپه مئاتزا

داور مسابقه: فابیو مارسکا

هفته بیست و سوم رقابت های سری آ ایتالیا

اینتر میلان:

اینزاگی جام را میخواهد!

پیش بازی دیدار اینتر‌ و یوونتوس

بازی های اخیر اینتر میلان

عملکرد درخشان اینتر میلان در فصل جاری با هدایت سیمونه اینزاگی، سری آ ایتالیا را اماده برای قهرمانی افعی ها کرده است. اینتر میلان پس از قهرمانی با انتونیو کونته، یک مرتبه دیگر به جام قهرمانی نزدیک شده است و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، اینتر قهرمان ایتالیا خواهد شد. در 23 دیدار اخیر اینتر در تمامی رقابت ها، افعی ها تنها در یک دیدار شکست خورده اند. شکست اینتر در مقابل بولونیا به ثبت رسیده است و اینتر با قبول شکست برابر بولونیا از جام حذفی کنار رفته است. اینتردر لیگ قهرمانان و سری آ ایتالیا مدعی قهرمانی است و هواداران اینتر امیدوار هستند پس از فتح سوپرجام ایتالیا، یک قهرمانی دیگر در فصل جاری بدست اورند.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف فیورنتینا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است، تنها گل اینتر در این دیدار توسط مارتینز به ثمر رسیده است. سنگربان اینتر در این دیدار یک ضربه پنالتی در دقیقه 76 مهار کرده است.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در این فصل موفق به ثبت 17 پیروزی,1 شکست و 3 تساوی در کارنامه خود شده است و با کسب 54 امتیاز(یک دیدار کمتر) در صدر جایگاه جدول قرار گرفته است.

اینتر در خط حمله 50 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله ایتالیا را در اختیار دارد. مارتینز با ثبت 19 گل در صدر جدول بهترین گلزنان اینتر و سری آ ایتالیا قرار گرفته است. اینتر در خط دفاع 10 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. یان‌زومر سنگربان ملی پوش و سوئیسی اینتر در 13 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته میزبان تیم یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران اینتر امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، با یک تیر دونشان بزنند و پس از پیروزی در داربی ایتالیا، فاصله خود با رقیب اصلی در جدول را افزایش دهند.

یوونتوس:

ازمون سخت الگری

بازی های اخیر یوونتوس

یوونتوس در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است و در کنار اینتر، مدعیان قهرمانی در سری آ ایتالیا به حساب می آیند. مکس الگری سرمربی با تجربه تیم یوونتوس در ماه های اخیر با مصاحبه های مختلف اعلام کرده است که شانسی برای قهرمانی در سری آ ایتالیا ندارند و تنها هذف آنها کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. یوونتوس در 19 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در جام حذفی به مرحله نیمه نهایی رسیده است.

یوونتوس در اخرین دیدار خود به مصاف امپولی در سری آ ایتالیا رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل یوونتوس در این دیدار توسط دوشان ولاهوویچ به ثمر رسیده است. یوونتوس در این دیدار به علت اخراج میلیک از دقیقه 18 ده نفره به کار ادامه داده است.

امارو ارقام یوونتوس

یوونتوس در 22 مسابقه خود 16 پیروزی،5 تساوی و 1 شکست به دست آورده است و با 53 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

یوونتوس در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است،یوونتوس در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است و عملکرد خوبی داشته است، و با 12 کلین شیت در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

یوونتوس در این هفته میزبان اینتر در ورزشگاه جوز‌په مئاتزا شهر میلان است، هواداران یوونتوس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، روند خوب خود را ادامه دهند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

زومر_پاوارد_آچربی_باستونی_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و مارکوس تورام

غایبین

کوادرادو

ترکیب احتمالی یوووتوس 3-5-2

شزنی_برمر_گاتی_دنیلو_کامبیاسو_مک‌کنی_رابیوت_لوکاتلی_کاستیچ_ایلدیز و دوشان ولاهوویچ

غایبین

دیشیلیو_فاجیولی_پوگبا_ساندرو_کین_میلیک

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم اینتر 5 و سهم یوونتوس نیز 9 پیروزی بوده است,6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در سه دیدار اخیر دو تیم، اینتر شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی اینتر

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P