پیش بازی دیدار اینتر و یوونتوس

پیش بازی دیدار اینتر و یوونتوس

پیش بازی دیدار اینتر و یوونتوس

___ ___ ___ ___ ___

اینتر میلان:

افعی ها به دنبال انتقام!

 

 

بازی های اخیر اینترمیلان

با گذشت 26 مسابقه از سری آ ایتالیا در این فصل، اینتر با هدایت سیمونه اینزاگی شرایط خوبی در ایتالیا ندارد و اگر توقف حریفان مستقیم آنها در هفته گذشته نبود اینتر تا رتبه پنجم در جدول سقوط میکرد!. زمزمه های خروج اینزاگی از اینتر هفته به هفته بیشتر میشود و اگر درخشش اونانا سنگربان این تیم و تیرهای دروازه مقابل پورتو پرتغال نبود شاید اینزاگی خود را برای تماشای این دیدار از تلویزیون در منزل شخصی خود اماده میکرد!.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف پورتو پرتغال رفت و موفق شد با نتیجه 0-0 این تیم‌ را متوقف کند و راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در این فصل موفق به کسب 16 پیروزی و 8 شکست و 2 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است و با 50 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته اند.

اینتر در خط حمله 47 گل به ثمر رسانده است و دومین تیم برتر ایتالیا در خط حمله است.اینتر در خط دفاع 30 گل دریافت کرده است و در 9 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته میزبان یوونتوس دشمن دیرینه خود است، هواداران این تیم امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی در این دیدار رتبه دوم جدول را برای خود پیش از فیفا دی حفظ کنند و انتقام شکست دور رفت را از یووه در دربی ایتالیا بگیرند.

 

 

یوونتوس:

langfr-260px-Juventus
langfr-260px-Juventus

حال خوب بانوی پیر ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر یوونتوس

یوونتوس پس از کسر 15امتیاز هرگز تسلیم نشد و به پیشروی خود در سری آ و لیگ اروپا ادامه داد و حالا هواداران ییوه و مدیران این باشگاه امید زیادی دارند که با ارسال مدارک جدید امتیاز های کسر شده به این تیم بازگردد و به رتبه دوم جدول صعود کنند. یوونتوس در 11 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و در این بازه زمانی شاگردان الگری 9 پیروزی کسب کرده اند تا خود را به بالای جدول نزدیک تر کنند.

یوونتوس در اخرین دیدار خود به مصاف فرایبورگ در لیگ اروپا رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند،گلهای ییونتوس توسط ولاهوویچ و کیزا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام یوونتوس

یوونتوس در 26 بازی خود 16 پیروزی،5 تساوی و 5 شکست به دست آورده است و با 38 امتیاز(-15)در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

یوونتوس در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است،یوونتوس در خط دفاع 22 گل دریافت کرده است,و با 15 کلین شیت بهترین امار لیگ را در اختیار خود دارد.

بازی پیشرو

یوونتوس در این هفته به مصاف اینتر درشهر میلان خواهد رفت،هواداران یوونتوس امیدوار هستند در این بازی مهم پیروز از زمین خارج شوند و فاصله خود را با تیم های مدعی کسب سهمیه کاهش دهند و همچنان امیدوار به کسب سهمیه اروپایی باشند.

 

 

 

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

اونانا_اچربی_اشکرینیار_دی‌فرای_دارمیان_بارلا_بورزویچ_هاکان_دیمارکو_مارتینز و روملو لوکاکو

غایبین

باستونی_گوزنس(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی یوووتوس 3-5-2

شزنی_برمر_بونوچی_دنیلو_کوادرادو_رابیوت_فاگیولی_لوکاتلی_کوستیچ_دیماریا و دوشان ولاهوویچ

غایبین

میلیک_پوگبا_کین_ساندرو

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم اینتر 6 و سهم یوونتوس 10 پیروزی بوده است,4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اینتر و یوونتوس
P